צפיה בהודעה בודדת
ישן 10-05-10, 20:19   #30
travler
חבר מתחיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Holy_Templar צפה בהודעה
שמע הרעש בראש זה עניין של בחירה, לא אתה לא חסין לטיפול קוגנטיבי כי זה לא מלחמה אתה נגד הפסיכולוג שמולך... טיפול קוגנטיבי נועד בכדי שאתה בעצמך והפסיכולוג שמנחה אותך , תגיעו לשורש הבעיה ותוכל להסתכל על דברים מזווית מעט אחרת (כי הדג אינו רואה את האקווריום), דבר שני הדחף שלך בשליטה מובן.. אבל זה שאתה אוטם את עצמך לדיעות של אחרים , או לדברים אחרים סה"כ מעיד על זה שאתה נשאר טיפש... כי אם אתה יודע רק מה שאתה יודע ולא מקבל משהו אחר , אתה לעולם לא למד משהו אחר, משמע התוצאות שלך תמיד אינן משתנות מה שיוצר מעגל שבו אתה מחזק לעצמך את הדיעות של עצמך ואומר , "זה לא משתנה לא משנה מה , משמע אני צודק"

במילים אחרות, אתה עוד מישהו שסתם נרשם למכון כושר, מצא את האוסף תירוצים הלגיטימיים שלו להפסיק להתאמן, ורוצה להפסיק להרגיש אשם על כך אז אתה מגיע לפורום לשפוך את זה מול כולם בתקווה לשמוע קולות הזדהות...

מצטער הזדהות לא תמצא כאן, מה שכן.. אני יכול לומר לך בכנות שאת האובססיות שאתה מתאר, הלחץ , המתח, העצבים הרגשתי בעצמי... כל אימון שלא היה 100% ביאס אותי לחודש...
בסדר יעבור לך , אתה תתמתן.. אם תסכים להבין שאתה לא יודע הכל, לא אתה לא הכי חכם ואתה גם לא מכיר את עצמך כמו שאתה חושב..

התדמית שתפרת לעצמך היא זו שמונעת ממך להתקדם, שתסיר אותה מעלייך... תצליח
עד אז

Requiescant in pace
אם כל הכבוד, הטיפול הקוגניטיבי שלי עדיף מכל טיפול שיכולים לספק לי , את זה לא אני אמרתי אלא גברת קוצ'רית שאחר כמה פגישות הגיעה למסקנה שאני עושה את זה יותר טוב ממנה, אני הקשבתי לדעות של אחרים עד שהגעתי למסקנה שאין בהן ממש במקרה הטוב, ובמקרה הרע פשוט מנווגדות, כמה כבר אפשר להשאר אדיש לאוסף של
"תתרחק מהמכשירים הם עושים רק רע" -> "למתחיל מכשירים דרושים כדי לקבל צורת אמון תקינה"
"יש לנו TRX לאימון מגוונים ומתחילים" -> "תתרחקו ממאמן שאומר שיש לו תרגילים עם גומיות!!"
"סט של 15 חזרות זה רק לכוסיות" -> "15 חזרות נועדות לחיטוב הגוף בתחילת אימון"
"אחרי כל אימון חובה לשתות שייק חלבון" -> "אבקות זה אך ורק למקצוענים וצריכתן עלולה לפגוע בכבד"
"עליך לצרוך פחמימות עם כל חלבון כדי לעבד אותו"->"השומן מגיע מהפחמימות שאתה צורך!!!"
"מייד אחרי האימון ש לאכול משהו כדי למלא מצבורים"-> אכילה מיד אחרי אימון גורמת לצבירת שומן"
ועוד ועוד ועוד
ולכולם נפוץ ה"תקשיב לי המון אנשים אומרים שטויות אני בעסק כבר x שנים "
דייייייייייייייייייייייייי, חלאס, כמה אפשר לשמוע סתירות על גבי סתירות, איך אפשר להביע אמון בענףו שכל אחד אומר עליו דבר והיפוכו. כל הדברים מתערבבים לי בראש בזמן האימון לפני ואחרי כל היום, אולי אחרים למדו לא להתייחס לזה אבל אני לא יכול, אולי בגלל ההפרעה, אולי בגלל אני.
זה מגיע לרמה שברגע שאני מנסה להתרכז באמצע חזרה אפילו לנשום נכון (ובדרך כלל זה הפוך אצלי) מייד אני נכשל בסט, (היפרוולנטציה, סחרחורת ,הפסקה). אם אינסטנקטיבית אני מחשק שיניים, אני נזכר באיזשהי תגובה בynet שהידוק לסתות גורם למשהו רע (לא זוכר מה, פשוט רע).
אם ככה נראה גם אימון אצלך, כל הכבוד על החוסן המנטלי,אצלי מספי שאניק מתעורר ביום אימון אני נכנס ללחץ וכוננות.
travler מנותק   הגב עם ציטוט