צפיה בהודעה בודדת
ישן 14-12-10, 11:05   #13
ניגרי ענק
מנהל מקצועי - פיתוח גוף תחרותי

הסמל האישי שלניגרי ענק

כללי:: אביב עומר
גיל:: מר ישראל 2013 ibff, מקום 3 מר יוניברס 2015 ibff, מקום 5 לונדון פרו 2018 בקטגוריית משקל בינוני ifbb
עוסק ב:: כתב עיתונות. כמו סופרמן

ציטוט:
פורסם במקור על ידי hachem-01 צפה בהודעה
בודיבילדר מקצועי עולה בשנה בין 3 ל 6 קילו שריר מקסימום ....לא משנה כמה הוא דוחף ממתקים ...זה נשמע לא הרבה אבל זה כן...מתי הכי טוב לראות התקדמות של מפתחי גוף זה על הבמה והכל תלוי בשבוע האחרון אם אתה לא עושה אותו נכון אתה פשוט דוחק את ההתקדמות של כל השנה הצידה (לא רואים אותה)ראה דוגמא פיל הית שהיה חולה בשבוע האחרון לפני האולימפיה 2009 לכן הוא לא היה במיטבו ולא דורג כמו שאנשים ציפו לעומת זאת השנה הוא תיקן הרבה טעויות והגיע בשייפ מעולה 7 קילו יותר ופשוט היה מילימטרים מלהיות מר אולימפיה ולנצח את המנטור שלו את גאי האגדי....אני מעריץ גדול של קאטלר אבל אם תביאו תמונות של רוני תראו שהוא עלה כל שנה 3 קילו בלבד לא יאומן אבל נכון וזה הספיק לו בשביל לקחת כמה האמרים הבייתה.

מסכים עם כל מילה.
ברמות האלה קשה לראות שינויים ממש דרמטיים, למעשה סביר להניח שאם יעמידו לכם שתי תמונות משנים שונות, תתקשו לפענח מהי התמונה העדכנית יותר.
ואגב, ב 2007 מרטינז באמת היה אמור לנצח, חבל מאוד מבחינתו, קשה להאמין שתהייה לו עוד הזדמנות כזו.

ההבדל בין ספורטאי מתחרה(בכל רמה) לבין חובבן(בכל רמה) זה כמו ההבדל בין עזה לתל אביב: אין מקום להשוות

כל עוד שלא עלית לבמה, לפחות פעם אחת, לא עשית דבר וחצי דבר בספורט הזה

אני מעריך כל מתאמן, אני מעריך יותר את מי שמתמיד ומתקדם, אני מעריך הכי הרבה את מי שמעז- ומתחרה

סגן מר ישראל עד 82 קילו 2011, מר הצפון 2005 סגן מר ישראל עד 75 קילו 2006 סגן מר ישראל עד 75 קילו 2010
ניגרי ענק מנותק   הגב עם ציטוט