צפיה בהודעה בודדת
ישן 25-11-07, 12:42   #14
Lucas
מושעה

שלום רב CHAMPIONS !

ראשית, רציתי לדעת מה היא החלטתך?
- אתה מעוניין במוצר POST-WORKOUT, כלומר "אחרי אימון"? משום שה-naNO VAPOR, מיועד ללפני אימון, PRE-WORKOUT. והשימוש בו יהיה אפקטיבי, אולי כ-50%. אין ספק שאת הכוח לאימון הוא יתן ב-100%, הוא יגרום לך להתאוששות יותר טובה, ועוד אינספור יתרונות שלא תיארת לעצמך, אך הוא לא מה שיגרום לך לבנייה, כמו מוצר POST-WORKOUT. . . וכיוצ"ב, למוצר שהוא לאחר אימון, שהוא מכיל בפני עצמו את יתרונותיו, והוא נועד להשתלב עם ה-naNO VAPOR, בכך שלוקחים את ה-naNO VAPOR לפני אימון, ואת המוצר השני, מיד עם סיום האימון.
- אל תבין אותי לא נכון, אני לא מנסה למכור פה משהו, ואם הייתי עובד בחנות תוספי מזון, הייתי פונה אליך באותה הגישה, אך עליך להבין שאם אתה רוצה תוצאות מקסימליות, ממוצר אוטופי, אתה חייב לקחת משהו אחרי אימון ! ואל תגיד לי כמו הרבה בורים כאן בפורום - שאתה תיקח אותו גם לפני וגם אחרי, ושאין דבר כזה לפני ואחרי. . . ועוד שלל קולקציה רקובה של דברים, שפשוט, מוציאה שם רע לחלטורה !
אל תקנה עוד שאר שטויות כמו ה-LIPO 6 - אני לא טוען שזה לא מוצר טוב, אך, כימדומני, אתה בתקופה של עלייה, ואינך צריך אותו כרגע. יש דברים דחופים יותר כרגע, ומוצרים שעכשיו, אתה יותר זקוק להם מאשר אותו LIPO 6. תהיה ממוקד, ואל תחפש דברים לא מועילים כרגע. האמן לי, שזאת תהיה שטות אחת גדולה לצרוך את ה-NANO VAPOR, מיד עם סיום האימון. זה כמו שתיקח מוצר שאמור לתת לך אנרגיה ומרץ לאימון, מיד לאחר האימון. זה לא אפקטיבי, לכל מוצר יש זמנים מסוימים שאנו אמורים לצרוך אותו.
שלא תבין אותי לא נכון, אינני מחייב אותך לקנות משהו בניגוד לשיקולך האישי. אך רק אם תיתן לי או.קיי. אנסה למצוא לך מוצר אולי שלא יגרום לך נזק מבחינה כלכלית, שוב, בארה"ב, מוצרים לא עולים יקר, ואפשר למצוא לך מוצר מבין המובילים בעולם, מבלי שתוציא כסף מעל לתקציב שלך. לכן הייתי שמח אם הייתה אומר לי אומדן כלשהו לגבי התקציב שלך, שאתה יכול להשקיע במוצר "לאחר אימון", על מנת שתהיה לי הכוונת חיפוש כלשהי. סתם משהו שעלה עכשיו לראש, אינסטינקטיבית - VASSIVE CE, של חברת OPTIMUM, מוצר אוטופי, במחיר מצחיק. . . אז מה אתה אומר, לתת לך רשימה של מוצרים מובילים היום, לאחרי אימון? בכל בידייך - החלטה שלך. שלא תגיד שלא שמעת את עצתי ! אתה לא תתחרט על כך.

שיהיה לך, ולכל בית ישראל - שבוע טוב, והמשך יום נעים !
Lucas מנותק   הגב עם ציטוט