צפיה בהודעה בודדת
ישן 01-08-07, 21:12   #11
Elevation
IsraelBody VIP - חבר יהלום

ציטוט:
פורסם במקור על ידי - Idan -
שמע, אני לא אנסה לשכנע אותך, כן? אבל אתה לא תחזק את האחיזה שלך בדד ליפט מאימוני כפיפות מרפקים, בוא נגיד את זה ככה. וכל עוד אתה תשתמש ברצועות גם במשקלים קלים, האחיזה שלך פשוט תשאר מאחור. אני אומר זה כמובן תוך כדי הנחה שהאחיזה מעניינת אותך ואתה לא מעוניין להזניח אותה. אם זה לא המצב, אז תשכח מכל מה שאני כותב פה. :laugh:

דבר נוסף, אימון יתר באמות אתה לא תקבל, כי אימון יתר זה מונח שמתיחס לכל הגוף כיחידה אחת מבחינה עצבית. לא כל כך קל להגיע לאימון יתר כמו שחושבים, זה דורש חודשים ארוכים של עבודה אובר-מאומצת וחוסר מנוחה כרוני.

העבודה על האמות בזמן כפיפות מרפקים היא יחסית זניחה לדעתי (אלא אם כן אתה מרגיש אחרת) ולכן אני לא רואה סיבה להסתמך על האימון הזה בתור אימון אמות. בנוסף, קצת מוזר שאתה דואג למנוחה שלהן כשבנתיים אתה עובד על הבייספס, טרייספס וכתפיים - 4 פעמים בשבוע.

עידן, אח'שלו גיבור. אני עוסק בBB. לא מעניינת אותי אחיזה, מעניינת אותי היפטרטרופיה. אי לכך ובהתאם לזאת, אני דוגל בשיטה שלי. (מה גם שמרווחי מנוחה נכונים לכח כמו שהם נכונים להיפרטרופיה, אם לא יותר).

ואמות, בניגוד להרבה אזורים בגוף, הוא אזור מאוד מאוד מועד לדלקות. Better safe than sorry.

Aou! Aou! Aou! Spartan#1!
Elevation מנותק   הגב עם ציטוט