אשכול: שאלות
צפיה בהודעה בודדת
ישן 26-11-12, 21:33   #1
XVGX5
חבר פעיל

Question שאלות

אז ככה:
1) אני עושה פרונט סקוואט וhigh bar סקוואט ויש לי כאבים בברכיים אחרי אימון אני רוצה לקנות רצועות/שרוולים לברכיים? יש המלצה לפעם ראשונה עם תקציב קטן? (100-150 גם זה להתחלה המשקלים שלי נמוכים+ אני גודל וזה מהר מאוד יהיה קטן עליי)...
2) אותו דבר כמו ב1 רק רצועות למפרקי היד ושוב תקציב 50-150 יש הצעות?
3) יש לי בסקוואט butt wink (גב תחתון מתעגל) יש הצעות לתיקון? אני לא יכול להמשיך לעלות משקלים וגם לא לבדוק סינגלים...
4)הפרונט סקוואט זה לאימון a ב-ss במקום סקוואט קל יש אפשרות לעשות רוטציה עם לג פרס
ראיתי תמונה עם ריפטו לכתבה על איך לשפר את הסקוואט בעזרת לג פרס למתחילים ונכנסתי והמאמר נמחק...מישהו יודע על מה מדובר או סתם שטויות?
5 ) בסקוואט אין לי מראה אז או שאני עושה ATG או שאני עושה עד מקביל (הגב תחתון פה לא מתעגל)
מה עדיף לעשות? אני יודע שלא לשבור מקביל זה לא טוב אבל בATG המשקלים נמוכים יחסית...
6)יש לי את העיקול בגב תחתון בסקוואט מותר לי לבדוק סינגל? (אני אנסה 115-125)
7)יש לי באימון b במקום פאוור קלין, מתח אני עושה בינתיים גם מקבילים בנוסף (סקוואט רגיל,פרס,מתח,מקבילים) כדאי לי לעשות את זה ככה או לעשות ברוטציה....
ד״א אני מעדיף לא לעשות סקוואט רגיל בשניהם כי מה שקורה זה שאני עולה ב-b נגיד 5 קילו אז ב-a יותר קשה ואני מוריד 5 קילו (לא מתקדם) וגם משפיע לי על הדדליפט והבנץ׳....
תודה מראש (: סליחה על החפירה....
XVGX5 מנותק   הגב עם ציטוט