צפיה בהודעה בודדת
ישן 04-10-08, 20:47   #252
arbel2
חבר ותיק (מועמד לחבר VIP)

הסמל האישי שלarbel2

עוסק ב:: מנגן על עצבים בחסד עליון
חדר כושר: נאוטילוס

ציטוט:
פורסם במקור על ידי ori_s4 צפה בהודעה
ארבל-ברשותך-אבקש כמה עצות.
משהו כמו חודשיים שילבתי הרבה אירובי עם תוכנית abc בעלת חזרות משתנות(abc -חלוקה שהכי נוחה לי - משלב אירובי בימי המנוחה שלי)-הייתי מאוד קפדן בתזונה-לא חיטוב רצחני,אך תזונה נקייה נטו-מה שהניב מין הסתם ירידה באחוזי השומן.כעת אני די מרוצה.
אני רוצה לעבור לתוכנית אימון חדשה-הייתי מתאמן בעבר תקופה של שנתיים-בשנה האחרונה חזרתי לאימונים בצורה רצינית-גנטית אני בנוי טוב ויש לגוף כושר התאוששות מצויין.
התכנית שחשבתי עליה דומה מאוד לתכנית ה"לגדול ללא עצירות" שכתבת עליה מאמר(ולכן אני מעוניין להתייעץ איתך)-
אני מעוניין להישאר עם הabc -
ראשוןa-חזה+יד קידמית
שני-מנוחה-אירובי.
שלישיb-רגליים-כתפיים.
רביעי-מנוחה-אירובי.
חמישיc-גב+יד אחוריות
(שישי-שבת לא מתאמן-אין חדר כושר-אני מתאמן בחדר הכושר הצבאי שאני גם אחראי עליו).
התכנית שהייתי מעוניין לשלב היא קצת יותר "קלילה" מהתכנית המקורית שבמאמר ,וזו שאתה עובד לפיה-ומכמה סיבות-אני לא יכול לבנות לעצמי תפריט כל כך פאנטי-אני מראשון עד חמישי בצבא-יש נגישות למקררים הצבאיים תמיד-האוכל לא רע-אבל בכל זאת.נורא קשה.סיבה נוספת-אני לא מעוניין להקריב כל כך מעצמי לזמן התאוששות ובכלל-לשנות לגמרי את אורך החיים.
שורה תחתונה-
אני רוצה לעבוד בצורה כזו-שבוע אחד-שבוע כוח-4-7 חזרות-כל התרגילים.
שבוע שני-תרגילים שונים-עבודה בטווח חזרות גבוהה יותר-12-15 חזרות.
מה דעתך?מיותר?עדיף לפסוח על התכנית המדוברת -להישאר עם משהו סטנדרטי?אני צמא לגיוון ושינויים-לגירוי אחר ולעבודה שתיתן תוצאות.
מידי פעם-חשבתי להוסיף גיוון כמו - "שבוע כבלים-עבודות במכונות"-"שבוע משיכות" ,"שבוע סופר סט" וכו'...אבל זה ממש לעיתים רחוקות,ורק לשם גיוון ולהמשך הגדילה.
שאלה נוספת וקירטית אפילו יותר-לפי מה אתה בוחר דווקא תרגיל כזה או אחר-לשבוע כוח-ותרגיל שונה לשבוע "חזרות" לדוגמא.
ארבל-תודה מראש,
ושיהיה שבוע מהנה.
אורי.
אני חושב שההתעסקות הזאת בגיוון היא קצת מיותרת
הגישה של שבוע קל -שבוע כבד היא חכמה ,מעבר לזה לא הייתי מתעסק בזה יותר מדי.
מעבר לזה יש לי היסתייגות לרשום לך דברים ספציפיים ,כי אני יכול לרשום לך תוכנית אימונים עצימה ,אבל אתה אומר שאתה לא מוכן להשקיע מעצמך זמן בשביל להתאושש מאימונים קשים,אז נראה לי מיותר לפרט לך.

לפניות ,מענות ,טענות ובקשות ...לחץ כאן

מאמן חדר כושר מוסמך מטעם קמפוס "שיאים" אוניברסיטת ת"א
arbel2 מנותק   הגב עם ציטוט