צפיה בהודעה בודדת
ישן 30-03-09, 20:48   #42
dethMAN
אני תותח,אתם יודעים שאני תותח? כי אם לא אז תדעו שאני תותח, הא אני גם תותח

הסמל האישי שלdethMAN

עוסק ב:: אזרח :)

ציטוט:
פורסם במקור על ידי hachem-01 צפה בהודעה
תקשיב ניגרי בדרך כלל אני לא מתערב בעיניינים וויכוכים שלא קשורים אלי אבל עכשיו הרגשתי צורך עז לומר לך כמה מילים..אלף כולנו יודעים פה עד כמה אתה מוכשר ואיש רב פעלים ומעללים וכולנו יודעים שאתה בודיבילדר מוערך בעל תארים מכובדים אבל ידידי תרגיע אתה לא צריך לשלוף בפורום את התעודות שלך בגלל כל מיני ויכוחים שהם מלהתחילה מיותריםץ לעיינינו אני לא מכיר אישית את רוגה אבל לדעתי הוא יכול ללמד פה הרבה אנשים מזה בודיבילד אבל את קובי חיים אני דווקא מכיר ותאמין לי אבל תאמין שהוא מבין דבר או שניים בתחום עזר ועוזר לקדם את הספורט בארץ כך שאין מקום לדעתי למשאמרת עליו........דבר אחר שאני מציע זה להשאיר ויכוחים אישיים מחוץ לפורום ולדבר לגופו של עניין ולחפש דרכים לשפר את המודעות ולא לקטול ולשפוט אנשים בלי התחשבות.............
האמת שקובי באמת מנסה לקדם את הספורט... אם תכנס ליוטוב תראה מספר סרטונים של באדיבלידרים(חלקם)... בנוסף הוא תמיד מרענן בכמה תמונות שהוא צילם בעצמו.... חבל לזלזל ...
ודבר שני רוג'ה באמת נראה מעולה... ותגדיר מזה מתחרה ממוצע?? לדעתי ברמה שלו עכשיו הוא יכל לתת פייט מעולה במר ישראל שהיה... אומנם הוא לא היה זוכה במקום הראשון אבל היה מתברג במקומות בטופ 5....