צפיה בהודעה בודדת
ישן 06-10-07, 09:00   #8
Sugarzaza
IsraelBody VIP - חבר יהלום

שלח הודעה דרך ICQ אל Sugarzaza שלח הודעה דרך MSN אל Sugarzaza

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Moshe
אין לי כוח לקרוא את כל זה אבל נתייחס לעד איפה שקראתי

1.דיאטות כאלו עם מערך חלבון גבוה כגון Ud2 או Psmf או Tkd ושאר החברים נמצאו כחיוניים אבל צריך בשבילהם כושר עמידה שאין לכל בן אדם רגיל בעסק. לחלק מהאנשים שעשו את הדיאטות אפילו נמצא עליה ב Lbm אומנם מיזערית אבל אפשר לומר בפירוש שהם לא פירקו שריר . הכל עניין של העמסות בהתאם.
שומן לא יכול לחזור גם אם תאכל 200 קלוריות ביום , אתה תפרק שומן ביחס לשריר פשוט גדול יותר , מערך הנוזלים אצלך בגוף יקטן בהרבה ויראה לך מראה יותר "חטוב" , לכן כאשר ו - תחזור לאכול "רגיל" אתה "תשמין" אבל בעצם תעלה בנוזלים וזה האפקט היחידי , אם לא תאכל מעל התחזוקה לא תשמין לעולם , מכל הזבל הזה אני מבין שלא אתה כתבת את זה (מקווה).
2. 1 קילו שריר = 1200 קלוריות אנרגיה לגוף , ככה ששריר שווה הרבה פחות משומן לפחות במצב של פירוק , בעניין העלייה(בנייה) אין עדין מספרים מדוייקים אבל יש טווחים.
ברור שלא אני כתבתי את זה, ואמרתי למעלה שיש פה קצת פאקים. אבל תזכור שזה נכתב לבנאדם הממוצע שלא יושב פעמיים בחודש עם תזונאי ולא סופר כל גרם. מעבר לזה, זה פשוט יכול לחסוך בעתיד הרבה בזבוז אנרגיה על טופיקים של "אורז זה משמין?" וכאלה

Patience + Persistence = Progress. (Bill Starr, The Strongest Shall Survive)

Sugarzaza מנותק   הגב עם ציטוט