צפיה בהודעה בודדת
ישן 08-12-08, 09:57   #5
adimenia
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי senate צפה בהודעה
אלו הדברים שאני קוראה פה לאחרונה וזה מה שהבנתי מהם

* אין משמעות להקפצת אינסולין אחרי אימון ולכן לא צריך לאכול פחמימה בעלת א'ג גבוהה אחרי אימון
* אין משמעות לזמני וכמויות אספקת החלבון בין אם זה לפני/אחרי אימון או שינה העיקר
שמתקבלת כל הכמות ביממה
*מאחר ואין משמעות למהירות ספיגת חלבון אז אפשר לאכול שומנים גם אחרי אימון
* לא צריך לאכול כל 3-4 שעות אלא מה שנחשב זה כמה נכנס ביממה
* מהתוספים החוקיים רק קראטין הוכך כאכן עוזר לפיתוח שרירים

אז למעשה אין טעם להתשמש בשום תוסף תזונה מלבד קריאטין אם לא חסרים ערכי פחמימה/חלבון/שומן לגוף במטרה לפתח אותו.
ולא חייב לאכול אחרי האימון ובטח שלא צריך לאכול אבקת חלבון, אפשר אפילו שעה וחצי אחרי זה לאכול ארוחה רגילה עם חלבונים פחמימות ושומנים.

אז אם נגיד אני לוקח חצי קילו עוף ו 1 כיכר לחם מלא (זה למעשה כל הערכים שאי זקוק להם) ופשוט אוכל אותם במשך כל היום ללא זמנים אלא רק מתי שבא לי זה תקין לחלוטין ?

אם משהו לא נכון ממה שרשמתי תתקנו אותי כי זה מה שהבנתי מהזמן האחרון שאני קורא
בפורום.
* אין משמעות להקפצת אינסולין אחרי אימון ולכן לא צריך לאכול פחמימה בעלת א'ג גבוהה אחרי אימון
זה שאין משמעות הקפצת אינסולין ע"י אכילה של פחמימות עוזרת בהתאוששות רק צריך לסייג את הדברים במידה ואתה בעל נטיה להשמנה אם רגישות נמוכה לאינסולין אז הקפצת אינסולין רק תזיק לך אין צורך להקפיץ אינסולין על מנת להכניס גלוגוז לתא מוליך הגלוקוז GLUT4 מגורה מעצם האימון עצמו ואין צורך לצרוך פחמימות (גלוקוז בסופו של דבר) כדי להכניס גלוקוז לתאים.לגבי אינסולין גם אם תאכל חלבון תתרחש הפרשת אינסולין בכמות נמוכה
* אין משמעות לזמני וכמויות אספקת החלבון בין אם זה לפני/אחרי אימון או שינה העיקר
שמתקבלת כל הכמות ביממה
אני לא מסכים יש הרבה מחקרים שאומרים שסינתוז החלבון לאחר אימון גבוהה משמעותית
ולכן כדאי לנצל את זה ע"י צריכת חלבון זה נכון שסינתוז חלבון ישאר גבוהה גם לאחר 48 שעות לאחר לאחר האימון אבל ברמה נמוכה יותר
*מאחר ואין משמעות למהירות ספיגת חלבון אז אפשר לאכול שומנים גם אחרי אימון
אני לא מכיר מאמר שאומר ששומן משפיע על סינתוז החלבון אין מניעה לאכול שומן לאחר האימון אם מישהו יודע אחרת אני אשמח לשמוע
* לא צריך לאכול כל 3-4 שעות אלא מה שנחשב זה כמה נכנס ביממה
נכון אך אכילה כל 3-4 שעות תעזור לך להגיע לכמויות שלך ביתר קלות
* מהתוספים החוקיים רק קראטין הוכך כאכן עוזר לפיתוח שרירים
קריאטין בטא אלנין ZMA HMB חלבון חומצות אמינו כל השאר זה סבבה לנסות אבל לא שווה את הכסף בטח שלא בארץ

אז למעשה אין טעם להתשמש בשום תוסף תזונה מלבד קריאטין אם לא חסרים ערכי פחמימה/חלבון/שומן לגוף במטרה לפתח אותו.
ולא חייב לאכול אחרי האימון ובטח שלא צריך לאכול אבקת חלבון, אפשר אפילו שעה וחצי אחרי זה לאכול ארוחה רגילה עם חלבונים פחמימות ושומנים.
תוספי חלבון ושאר ירקות בסך הכל עוזרים לך להגיע לכמות היומית שלך זה הכל אני קראתי הרבה מאמרים שאומרים שגם אחרי אימון שייק אם תשלובת חלבונים whay casaine egg alnumin עדיפים למשל מ whay בלבד בגלל יכולות הספיגה השונות

אז אם נגיד אני לוקח חצי קילו עוף ו 1 כיכר לחם מלא (זה למעשה כל הערכים שאי זקוק להם) ופשוט אוכל אותם במשך כל היום ללא זמנים אלא רק מתי שבא לי זה תקין לחלוטין ?
לא. הגוף יקח את מה שהוא צריך באותו זמן נתון כל השאר יאגר כשומן שלא לדבר על הקפיצה ברמת הסוכר מאכילה של כיכר לחם שלם גם אם הוא מחיטה מלאה

אם משהו לא נכון ממה שרשמתי תתקנו אותי כי זה מה שהבנתי מהזמן האחרון שאני קורא
בפורום.
אני מקווה שזה עזר לך
adimenia מנותק   הגב עם ציטוט