צפיה בהודעה בודדת
ישן 27-07-15, 16:59   #1812
Idan Golani
חבר פעיל

הסמל האישי שלIdan Golani

אימון נפח יום שני 27/07/15 שבוע עשירי בטקסס מת'וד!

לואו-באר סקוואט: 60, 100, 130, 150, 175ק"ג ל5, 3
פרס: 40, 50, 60, 75ק"ג 5*5!!!! PR!!!!
פאוור קלין: 60, 80, 95ק"ג 1*3

סקוואט שוב פעם נתקעתי, אין המשקל פשוט כבד עליי כבר סט חמישי הכל נסגר עם מלחמה טוטאלית נגד המוט פשוט כל חזרה הרגיש כמו גיהנום בעיקר ה2 האחרונים שבחזרה החמישית יצאתי מהבור פשוט כאילו בנס ועד שנעלתי את המשקל לקח כמה שניות טובות, בסט השני כבר זהו סגרתי 3 עם המון דם ויזע כשוב בכל חזרה נלחמתי על מנת לסגור אותם ובחזרה הרביעית כבר זהו אפסו כוחותיי חח ירדתי לבור ושם נשארתי ועד שהספוטר עזר פשוט נתתי מן "זריקה" כזאתי אחורה למוטות ביטחון שאני תמיד מסדר אותם לגובה הראוי כשאני עושה סקוואט
אבל עדיין מרוצה מהמשקל וכמובן הכל בסדר לא מתרגש מהעובדה שנכשלתי ציפיתי שזה יבוא בקרוב
בפרס אני מרוצה מאוווווד! שברתי pr של נפח עם 75ק"ג ל5*5!!!! שזה כמובן הכי כבד שאי פעם עשיתי ועוד לנפח!!!!
גם פה כל סט וכל חזרה ננעלו עם המון דם ויזע וכמובן מלחמה טוטאלית נגד המוט
בסט החמישי והחזרה-שניים האחרונות כמעט נכשלתי והמוט פשוט עמד כאילו שמה באוויר כמה שניות עד שהצלחתי לנעול וממש בקושי אבל פשוט מרוצה כל כך מהpr הזה בהתחשב בעיקר בעובדה שהפרס זה כמובן התרגיל הכי קשה אצלי ואני מאמין שגם אצל הרבה אחרים! שמח מאוד מהמשקל ומהpr!
פאוור קלין הלכתי על 3 סטים שבכל סט ניסיתי לעשות יותר מסינגל אחת אבל יצא ככה שהצלחתי כל פעם למשוך חזרה אחת והנסיון לשני פשוט לא הצלחתי להרים (כמובן עם טכניקה גרועה) אז לא מתרגש עדיין הצלחתי להרים סינגל בכל שלושת הסטים האחרונים ותמיד שניסיתי עוד שניים אחרי הראשון נכשלתי אבל שטויות
סה"כ בהחלט היה אימון קטלני ביותר!!!!
Idan Golani מנותק   הגב עם ציטוט