אשכול: העמסה
צפיה בהודעה בודדת
ישן 20-06-09, 20:09   #67
Max90kg
חבר פעיל

הסמל האישי שלMax90kg

כללי:: מקס
חדר כושר: מתנ"ס עוזיאל
שלח הודעה דרך ICQ אל Max90kg

ציטוט:
פורסם במקור על ידי nitro speed צפה בהודעה
אני הסברתי בדיוק למה אני מתכוון בתגובה האחרונה שלי,ויש עוד הרבה דברים שכתובים במאמרים כמו שאירובי שורף שומן וזה חובה בכל חיטוב,וואלה אני עושה חיטוב בלי אירובי ומתקדם יפה
חח אמרתי למאמנת שלי במכון שאני הולך לעשות חיטוב היא כזה אומרת לי שאני צריך לעשות אירובי ואני אומר לה לא אני לא צריך והיא מסתכלת עליי כאילו שנפלתי מהירח.
בקיצור, טמפלר אם אנחנו נרצה נוכל להסביר בדיוק אבל זאת תהיה חפירה ממש מעמיקה, שהבסיס לה הוא שככל שלמתאמן יש גנטיקה גרועה יותר תוכנית מקוצרת תועיל יותר מתוכנית ארוכה. מה שממש לא נכון במה שכתוב באתר זה שמתאמן תוך 6 חודשים הופך להיות מתקדם פתאום והוא צריך להתאמן בabcd וabcde והתוכניות שם ארוכות ומרובות סטים ורק אנשים גדולים על חומרים יוכלו אשכרה להתפתח מהן טוב יותר מבתוכניות מקוצרות. אם אתה רוצה הסבר חופר למה אני טוען ככה, כי קודם בדקתי את זה על עצמי. שנית הספר brawn של מקרוברט נקרא בשם המלא "brawn או בודיבילדינג בלי סטרואידים" ויש שם הרבה הסברים (120 עמודים) למה אנחנו צריכים להתאמן ככה ומוטציות גנטיות על סטרואידים אחרת, ואם אני רוצה להסביר לך בצורה מפורטת למה אני צריך לבזבז כמה שעות על כתיבת תגובה...
Max90kg מנותק   הגב עם ציטוט