צפיה בהודעה בודדת
ישן 30-03-09, 17:53   #36
hachem-01
מר דרום 2010,מר דרום 2009, מר צפון 2009, סגן מר ישראל במשקל כבד IFBB 2009

הסמל האישי שלhachem-01

כללי:: הבורר
עוסק ב:: מגדל סוסים -אבטחה
חדר כושר: חסוי

ציטוט:
פורסם במקור על ידי ניגרי ענק צפה בהודעה
פותח הפוסט כמובן לא הפתיע אותי עם האבחנה המטופשת שלו (עאלק שייפ טוב מאוד מה אתה מבין בכלל בספורט הזה?) אבל שאר התגובות הנסחפות ממש מאכזבות.
אני ממש לא מבין את ההתלהבות, לרוז'ה היה פוטנציאל להיות הכי טוב בישראל, במקום זה הוא יושב היום על רבע ממה שהיה.
אז אפשר להגיד שהוא נראה סבבה למתאמן ממוצע, אבל רעבאק לפי התגובות פה אפשר לחשוב שראיתם את פאקינג קאי גרין.
אני זוכר את רוז'ה ב 2004, אנשים השתינו במכנסיים מפחד כשראו אותו.
5 שנים אחר כך אתם מביאים לי תמונה שהוא 18 20 קילו שריר פחות ורוצים שאני ארקוד דיסקו?
התגובה שלי למה שראיתי: הוא נראה מעולה למתאמן ממוצע, חבל מאוד שהוא לא המשיך ברצינות בבאדיבילדינג, אבל כמובן שזה עניינו הפרטי.
וברור שאם הוא ירצה לחזור, שנה מאסה עם כמה סייקלים טובים והבנאדם שוב יהיה חזק בתמונה כי הפוטנציאל לא הלך לשום מקום אבל זה לא המצב עכשיו.
בכל אופן הוא בחור על הכיפאק, אני מאחל לו רק הצלחה בכל מה שיבחר.
תקשיב ניגרי בדרך כלל אני לא מתערב בעיניינים וויכוכים שלא קשורים אלי אבל עכשיו הרגשתי צורך עז לומר לך כמה מילים..אלף כולנו יודעים פה עד כמה אתה מוכשר ואיש רב פעלים ומעללים וכולנו יודעים שאתה בודיבילדר מוערך בעל תארים מכובדים אבל ידידי תרגיע אתה לא צריך לשלוף בפורום את התעודות שלך בגלל כל מיני ויכוחים שהם מלהתחילה מיותריםץ לעיינינו אני לא מכיר אישית את רוגה אבל לדעתי הוא יכול ללמד פה הרבה אנשים מזה בודיבילד אבל את קובי חיים אני דווקא מכיר ותאמין לי אבל תאמין שהוא מבין דבר או שניים בתחום עזר ועוזר לקדם את הספורט בארץ כך שאין מקום לדעתי למשאמרת עליו........דבר אחר שאני מציע זה להשאיר ויכוחים אישיים מחוץ לפורום ולדבר לגופו של עניין ולחפש דרכים לשפר את המודעות ולא לקטול ולשפוט אנשים בלי התחשבות.............
hachem-01 מנותק