אשכול: אופנה
צפיה בהודעה בודדת
ישן 25-11-06, 17:37   #1
femulo
חבר מתחיל

ברירת מחדל אופנה

שלום לכל הקוראים והקוראות. לאחר שקראתי את כל מה שהחסרתי מאז שביקרתי כאן לאחרונה, חשבתי שוב על מה שהולך כאן. אחד העניינים שמשכו את תשומת לבי הוא קביעותיהם של חברי הפורום בכל הנוגע למראה ספורטאים. נראה שחלק לא קטן מהקוראים המשתתפים בפורומים השונים מעדיפים את המראה החייתי אצל הגברים, על כל סוגיו השונים. לגבי הנשים הדעות חלוקות מאוד. חלק מעדיפים את המראה החלק (הלא שרירי), חלק מעדיפים את מראה הפיטנס (או ה-figure), וחלק קטן מאוד אוהב את מראה פיתוח הגוף. כצלם אני פוגש לא מעט אנשים שחושבים שהמראה השרירי הוא דבר דוחה לחלוטין, ואני מדבר על מראה שקרוב למה שקרוי בעולם פיתוח הגוף, "המראה השטוח". הבחורה הכי שרירית שצילמתי היתה בעלת ירכיים שריריות, אבל לא יותר. אבל זהו אתר העוסק בכל הנוגע בתחום פיתוח הגוף, יחד עם זאת, מסתובבים כאן אנשים חושבים שהיקף שרירי זרוע של 40 ס"מ הוא מוגזם (זוהי דוגמה מוקצנת).
נכון שאנו חיים בעולם דמוקרטי (או לפחות אני רוצים לחשוב כך ;-) ), שבו לכל פרט הזכות והחובה להביע את דעתו (וכמובן, דעתה). אבל אנחנו גם חיים עם משיכה לספורט מסויים, ורוצים לחיות עם זה לאורך זמן. אותו ספורט מכתיב אופנה בכל רגע נתון.
אז, הנה שאלה עם תשובות מרובות, שאני בטוח שתאהבו לדוש בה. איך לדעתכם נקבעה האופנה הנוגעת למראה השרירי הרצוי? מהו לדעתכם המראה השרירי המתאים לכל מין בישראל של 2006? מה לדעתכם נחשב מוזר?

אמנם זה נראה כמו שאלת מחקר, אבל זה לא המקרה, :-)
femulo מנותק