צפיה בהודעה בודדת
ישן 06-06-08, 21:41   #50
Franco
חבר פעיל

הסמל האישי שלFranco

ציטוט:
פורסם במקור על ידי oz64
מה המצב דימה.
אז ככה, בתור סוכן ביטוח יש לי כמה דברים לומר לך:
א. רכבים שהם 10 שנים על הכביש, לא מבטחים בביטוח מקיף רק צד ג'.
עלות צד ג' היום נעה בין 500-1200 ש"ח בפרט שאתה נהג צעיר אל תשכח זאת!
ב. ביטוח חובה עולה הון תועפות! מתחיל מ1800 - 2500 ש"ח לשנה! והרי זה ביטוח חובה.
ג. באם עשית תאונה, יש תוספת של עוד 150% להשתתפות עצמית במוסך הסדר / מורשה!
ד. בתור רכב ראשון שלך, עדיף לך רכב שנת 98 ומטה, שיהיה מזגן, בטיחותי ועדיף נפח מנוע 1600! מתחת לזה, אתה תרגיש אי בטיחות על הכביש (תשמע לי יש לי פונטו 1300 סמ"ק ואני כולי רועד על הכביש....)

זה מבחינת ביטוח! מבחינת רכב, גם אני בימים אלו מחפש להחליף את הרכב שלי, נדלקתי על אאודי A-3, סגרתי עסקה, הבן :):):):) הבן אדם שמכר "התחרט" ולא רצה למכור - לך תבנה מדינה!

אאודי, פולסווגן, חלקים יקרים ברמות אכזריות! ואם אתה לא מטפל בהן אתה אוכל חרא! סתם לשם הדוגמה, התעניינתי בגולף 2002 בת :):):):), "עשתה תאונה קלה" אחי, תאונה קלה, יודע מה הנזק? במקרה היא בוטחה בחברת ביטוח שאני עובד זה, 58,000 ש"ח רק החלפת דלתות!!!!

אחי, מאזדה אמינה ברמות שאתה לא יכול להאמין אפילו בחברים הכי טובים שלך
חסכונית, ולא רואה מוסכים - כמעט ולא!!!
הונדה אחלה רכב, קח בחשבון שהחלקים שלה לא הכי זולים אבל בסטנדרט הם סבבה.
סיאט, מאבדות מהערך שלהן כמו זבל.... המלצה, אל תתעסק!

אממה, אסתור את עצמי קצת, אל תשכח, אתה בחור צעיר, ולא רק בשביל להרשים בחורות בא לך רכב גם טוב, גם יפה, גם חסכוני... גם גם גם...
למד ככל "רכב, תזיין אותו, יזיין אותך! שמור עליו, תהנה ממנו כל רגע"!

אישית, הייתי ממליץ לך לא לקפוץ מעל הפופיק ולחפש מציאות, אמרו פה חברה, יש מציאות, ואתה יכול לקנות רכב גם ב20.000 ש"ח ואולי פחות, כמו כן, אתה יכול למצוא גם פונטו שנת 2000 -2002 במציאה, והחשוב מכל!!! בדיקה בדיקה בדיקה!!!!

עשה טבלת אקסל, דגמי רכב, עלות, דלק, אחת ל...., ביטוח, ... אל תתבייש תתקשר ותברר, טיפולים וכן הלאה....(אל תשכח כל בדיקת רכב עולה 300 ש"ח...) תעשה סיכום ותבין שאתה עדיין חייל ואתה לא יכול להרשות לעצמך יותר מידי!

אני אישית, יכול להמליץ לך על יונדאי אקסנט, אחלה רכב, חסכוני, זול, חלקים לפנים זולים, ויש 95-2000 במציאות! אל תתעסק עם גטס!!!

שיהיה בהצלחה אני עדיין מחפש רכב....
כל הכבוד לך.....