צפיה בהודעה בודדת
ישן 18-05-07, 01:26   #33
chivas90210
משתמש ותיק

הסמל האישי שלchivas90210

ציטוט:
פורסם במקור על ידי m0she
מצידי שיהיה כתוב על לוחות הברית
דבר ראשון בתור אחד שגם קוראים לו משה, נושא לוחות הברית זה לא נושא ליצחוק...

דבר שני, אני שמח שBULLET חושב שכל מה שההפך ממה שגל T מביא סימוכין עליהן זה בולשיט, אבל מאוד אני אשמח אם גל יביא את אותם הטיעונים ממחקרים שבהם ההבט הוא על מפתחי גוף נטו ולא על EVERY DAY JOE, אני ממש לא ניכנס פה לויכוחים רק חשוב שפותח הפוסט יבין שביזמן חיטוב (של מפתח גוף) חשוב מאוד פרוטוקול הקלוריות הניכנסות לרמה פרטנית, אני כן מסכים אם מה שגל T הסביר בזמנו ואני מצתת"

הקבוצה עם הארוחות הקטנות שמרה על ליפוגנסיס בכמות קטנה, לעומת הקבוצה השנייה (3 ארוחות gorging pattern) שעקב כמות המזון הגבוהה פר ארוחה בוצע אצלה יותר בנייה של שומן.
אך לא הבנת את החלק החשוב, מאיפה באה האנרגיה במנוחה?...
הקבוצה שצרכה שלוש ארוחות ביום אכן אגרה הרבה שומן לאחר הארוחות, אבל... בגלל ההפוגות הארוכות בין הארוחות, הגוף פיצה על כך בפירוק השומן למטרת אנרגיה."

אבל כמה אנשים אתה מכיר שהם לא BB שיכולים לעצור את עצמם אחרי צום של כמה שעות?? וכמו שאמרתי מקודם לתיזמון הארוחות(3-4) יש גורם מאוד חשוב למחטב מבחינת נפשית!

ושוב - רוב המחקרים שמובאים פה הם לא ספציפית על BB ככה שאני מעדיף לעשות את אותם מחקרים על עצמי בחיי היום יום ולפי זה ליקבוע לי את מסלול החיים.
ואגב BULLET אני עובד בצמוד PRO BB שחלקם בעלי הסמכות גבוהות בתזונה והדבר הראשון שהם משנים בתפריטים של אנשים שמתחילים להתאמן זה את מרווחי השעות של הארוחות !
chivas90210 מנותק   הגב עם ציטוט