צפיה בהודעה בודדת
ישן 01-07-11, 01:09   #25
sha111
חבר מתחיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי holy_templar צפה בהודעה
הטענה הזו שוות ערך לטענה שהקוויאר יקר מידיי, הטלויזיות יקרות מידיי או שהטונה המתובלת יקרה מידיי..

הטענה שלך לגבי אבקת חלבון מופרכת לחלוטין, אבקת חלבון זהו תוסף שאם אתה לא מעוניין לקנות אותו אל תקנה, להוזיל מחירים, למה ? זה כמו שתרצה להוזיל מחיר של רכב על סמך זה שלדעתך הוא יקר מידיי..

אין פה דיון הטענה שלך פשוט לא מבוססת...
קודם כל אני אסביר לפי מיטב הבנתי שיש קשר בין ההשלכות של חרם מוצרי החלב(קוטג') לבין אבקות החלבון ,והוא שהייצור של אבקות החלבון של חברות מהארץ כאן הוא לא רווי במתחרים בהיות ויש מכסות ייצור ממשלתיות שאותם יזמו מתולדות קום המדינה אותם קרטלי תעשיות החלב (הקיבוצים ותנובה ודומותיה ) בהם לא ניתן להרחיב את הייצור וממילא המחיר בהתאם וכך גם שאר שוק מוצרי החלב פה בארץ. באם יבוא היום ואכן תתרחש כאן רפורמה יסודית בתחום אז גם אבקות החלבון (מי גבינה) המיובאות מחו"ל יצטרכו לתת פייט על המחיר כנגד היצרנים מהארץ וכך אנו הצרכנים נרוויח .

עכשיו בוא ואסביר לך משהו המוצר הוא מוצר בסיס לכל דבר ועניין !!
תעשה סקר ותראה כמה אנשים שמתאמנים ועושים ספורט צורכים אבקות חלבון -מוצר נפוץ מאד אפקטיבי פרקטי .
מבחינה תזונתית הוא מוגדר "תוסף" אבל ההגדרה למוצר בסיסי נקבעת עד כמה הוא נפוץ שמיש ויעיל בתזונת הציבור ואת המציאות הנוכחית כיום צריך לתקן בחוק .

ותרשה לי לומר לך דבר ..אתה ואני והציבור הישראלי הורגלנו להיות פראיירים ולבלוע מה שאנשי ההון
"חינכו " אותנו כצרכנים להתנהג .פתאום גילינו שיש פייסבוק שזאת בעצם במה אחת גדולה שיכולה לאכלס את כולנו שם ולקבוע עובדות בשטח גם ע"י מהפכות וחרמות.
כרגע אנשים רק התחילו לעכל את מימדי הכח העצום הנתון בידם לקבוע עובדות
(וכמובן מחירים :-))

אשמח אם אחד מאנשי ההנהלה מהרשת "ישראל בודי " יסביר לנו הלקוחות כיצד נקבע המחיר מרמת היצרן בחו"ל /בארץ עבור בשינוע/מכס/מיסים ועד רמת הלקוח.
sha111 מנותק