צפיה בהודעה בודדת
ישן 15-05-11, 04:23   #9
whice4188
חבר פעיל

תראה,אני חושב שהמינוח חיטוב מושרש אצל רוב האנשים בצורה מוטעה!

כדי להיכנס לתקופת חיטוב צריך שיהיה מה לחטב.זאת אומרת שאם עכשיו אני מפשיל ממך את שכבת השומן אני רואה רק את שרירי השלד.
אתה צריך לשאול את עצמך אם המאסה שיש לך מתחת לשומן מספקת אותך,או שאתה רוצה להגדיל אותה.

אני נתקל בהמון אנשים,בעיקר ילדים(בלי להעליב) שנכנסים פעם ראשונה לחדר כושר ויש להם איזה חצי אחוז שומן על גוף המקל שלהם ואומרים לי:"אני רוצה לחטב ולא לעשות תרגילים לרגליים"אין דבר שיותר מרגיז אותי לשמוע!

אין שומדבר רע בלעלות באחוז שומן,צריך להבין(ואמרו את זה פה לפני ככה שלא להתעצבן שאני מצטט) מאסת שריר לוקח שנים לבנות,להוריד אחוזי שומן זה החלק הקל בעבודה!
אל תיבהל מאחוז שומן,דבר ראשון אם אתה אחרי פציעה,ברגע שזחזור להתאמן בחדכ,ותתאמן כלל מערכתי באימונים עצימים אחוז השומן שלך ירד בין כו וכו'(גם אם תיהיה במאזן קלורי חיובי)זה תופעה ידועה אצל אנשים שרק מתחילים להתאמן ו/או חזרו מפציעה ארוכה.

ברגע שאתה עובד בצורה כלל מערכתית ועובד עם תרגילים מורכבים(סקוואט,דד,בנץ,פרס) אתה מפעיל שרירים גדולים וקטנים כאחד,העבודה הזאת בניגוד לעבודה מבודדת תעלה את רמת חילוף החומרים שלך גם במנוחה.

העצה שלי היא כזאת,תתחיל תוכנית כח(תעבוד על כל הגוף!!)
זה לא השלב שלך ללהיכנס למה אתה אוכל,אתה צריך להתרכז בכמה!!(כמובן לשלב באופן חכם בין אבות המזון)
הדקויות האלה לא צריכות לעניין אותך.לפחות לא עכשיו

בהצלחה...
whice4188 מנותק   הגב עם ציטוט