אשכול: בנץ' חלש
צפיה בהודעה בודדת
ישן 26-12-11, 16:17   #43
denous
IsraelBody VIP - חבר יהלום

הסמל האישי שלdenous

עוסק ב:: מדריך חדר כושר

ציטוט:
פורסם במקור על ידי arad1021 צפה בהודעה
לאיזה בנאדם נורמלי המטרה תהיה פלג גוף עליון ענק ורגליים קטנות חחח?
ואין פה אף אחד כזה, כשהמשקלים גבוהים גם אתה תהיה גדול
בחור, כנראה שאתה רק בעניין הכוח אם אתה לא מודע לזה שיש אנשים שהמטרה שלהם היא שהפלג גוף עליון יהיה גדול ושהתחתון לא יהיה יותר מדי גדול... מישהו אמר דוגמנות ? והאמת שיש אחד כזה בפורום בעצם שניים.. אם אני לא טועה אלון גבאי ואורי שלי.. שאני מקווה שתראה כמו אחד מהם ביום מן הימים..
כשהמשקלים גבוהים גם אתה תיהיה גדול זו סיסמא מאוד יפה וחזקה כשמדרבנים מישהו שמתחיל להתאמן אבל עובדה שלא תמיד זה קורה, למרות ההגיון הבריא (זה הגיוני אין מה להגיד)... והאמת אני רואה בחורים אצלי במכון שנראים כמו ציפור ועושים משקלים יחסית גבוהים.. כמובן שהכל יחסי.. מזה גבוהים ? בחור בן 17 שלפי הערכתי לא שוקל יותר מ-65-70 קילו עושה 120 קילו סקוואט.. יגידו החבררה פה מה יש לך זה לא כבד.. ושוב הכל יחסי... לבחור בן 17 ששוקל 65 קילו 120 סקוואט זה לא משקל כל כך קל בשביל נתונים כמו שלו.. לעומת זאת, למרבה הפלא, הבנץ' שלו הוא 70-75 משהו כזה ושוב אנחנו מגיעים לאותו וויכוח חסר תוכן שאין פה מה להוכיח או בעצם להתווכח עליו כי זה עובדות.
בקיצור אם אתה חכם ולא קראת את כל מה שכתבתי והתחלת רק מהשורה הזאת, אז תבין שאני, לדעתי האישית, חושב שבנץ' הוא התרגיל הכי קשה מניסיון אישי ומראה מה אתה באמת שווה נקודה.

ציטוט:
פורסם במקור על ידי איש הלילה צפה בהודעה
תראה, זכותך לחשוב מה שאתה רוצה.
אני מתגובה כזאת מבין שאף פעם לא עשית 5x5 כבד בסקוואט, שזה by far הדבר הכי קשה שאני עשיתי בחיים שלי מבחינה ספורטיבית. כשהמשקל נהיה באמת כבד, זה פשוט גהנום עלי אדמות. לעומת אימון פלג גוף עליון של 30 סטים שזה מבחינתי כמו טיול בפארק.

ההתקדמות בבנצ' היא יותר איטית, ממש ממש לא יותר קשה.
יש סיבה למה יש כ"כ הרבה אנשים שלוחצים 140 לעומת כאלה שעושים 200 סקוואט...
אתה צודק מעולם לא ביצעתי 5x5 סקוואט כבד.. עשיתי 3x5 והיה לי קשה אבל לא כמו 3x5 בבנץ'.
אני בטוח שכשהמשקל ניהיה כבד לך אז זה גיהנום בשבילך.. פשוט לי זה לא ככה.. ועשיתי סקוואטים שנחשבים כבדים בשבילי.. כמובן שאחרי הסט אתה מותש אבל שוב לדעתי על פי הניסיון שלי האישי שצברתי במשך 4-5 שנים בנץ' תרגיל הרבה יותר קשה שהרבה יותר קשה להלביש עליו עוד משקל...
והדבר שאמרת "ההתקדמות בבנץ' היא יותר איטית אך לא קשה" זה קצת סוטר אחי...
אם ההתקדמות איטית משמע שאתה מתקשה להרים את המשקל.
והאמת לא יצא לי לראות כל כך הרבה אנשים שלוחצים 140 כמו שלא יצא לי לראות הרבה שעושים 200 סקוואט...
בקיצור ולעניין כל אחד ודעתו וכל אחד והגוף שלו ונסיונו האישי..
מבחינתי בנץ' מראה מה אתה שווה זה הכל, למרות זאת אני מסכים שסקוואט הוא תרגיל בלתי נפרד מכל תכנית אימון ותרגיל לא קל בכלל שגם עם תעשה 100 קילו כמה חזרות תתעייף ותיהיה מותש ממנו...
פשוט ההגיון שלי הולך לפי ההתקדמות במשקל...
denous מנותק   הגב עם ציטוט