אשכול: מפגש ענקים .
צפיה בהודעה בודדת
ישן 08-12-06, 18:24   #18
Night_Wolf
Banned

שלח הודעה דרך ICQ אל Night_Wolf

ציטוט:
פורסם במקור על ידי ניגרי ענק
עומרי אני מצטער אבל המייל שלי הישן כבר לא קיים, כי החזרתי את המחשב לחברה (עם וירוס מהשטן מתנה על חשבון הבית).
קח מיואב את המייל החדש שלי, ותקשר איתי חופשי.
גולן כבר הרבה זמן אני מקבל ממך רושם שאתה לא מחבב אותי וזאת זכותך המלאה, אבל כדאי שלפחות תכבד את הנציג הבכיר ביותר של גילי, אם אני לא כותב בפורום, הרמה שלו צונחת בשני מיליון דרגות, ולדעתי זה דבר שברור לכולם.
את זאת אני אומר לך משיחות עם חברים רבים בקהילה, והאמן לי שאני יודע על מה אני מדבר.
יכול להיות שלא פירשתי אותך נכון, אבל אם תשים לב תראה שהמשפט שזרקת יכל לקבל פירוש לכאן או לכאן, אז להבא תחשוב קצת לפני שאתה יוצא על מישהו, בוודאי עלי.
ןלגבי המקרה שדיברתי עליו, אני חושב ששנינו יודעים על מה מדובר אבל לא ניכנס לזה פה כי אני לא עוסק בכיפופי ידיים.
בכללי, הספקתם להכיר אותי, אין לי עניין במלחמות, מבחינתי לחצנו ידיים.
שבת שלום.
תשמע ניגרי אני מעריך את ההשקעה שלך בתור מפתח גוף אני חושב שיש לך פוטנציאל אדיר,אני מבין למה התרגזתה על גולן (למרות שהכוונה שלו לא הייתה לרעה) אבל לפעמים לא חושבים שרואים תגובה כזאת ובעיקר שאתה מפתח גוף ונותן מקסימום השקעה ואחרי זה מישהו בא ומזלזל בך ככה זה ממש כאילו הוא זילזל בכל מה שנתתה למען פיתוח הגוף וזה מבאס ומעצבן ובזה אני מסכים איתך!
תאמין לי אני רגיל כבר להצקות של אנשים באינטרנט ופי 100 יותר חמורות מהמקרה הספציפי הזה ואם תרצה אני יוכל להוכיח לך!

אבל...
אני לא מסכים אם הדיעה הזאת שלך שאם למשל לא תכתוב בפורום אז הוא ירד ב2 מיליון דרגות,אכן אתה מוסיף הרבה לפורום ולאנשים פה (כולל אני) חשוב לראות את התגובות שלך אבל אני לא מאמין שאם למשל תפסיק לכתוב פה בגלל סדר יום האישי שלך הפורום >לא< ידרדר עד כדי כך!
ובקשר למה שאמרתה על זה שאתה הנציג הבכיר ביותר של גיל,אני אישית חושב שאין כזה דבר נציג בכיר לא היה ולא יהיה כל בן אדם שמייצג את גיל או את ישראלבודי, בכל מקום שקשור לספורט בן אם זה תחרות,הרצאה מסוימת,פירסום וכו' צריך לתת לו כבוד ולהתיחס אליו בידיוק כמו לנציגים האחרים לא פחות ולא יותר אם כל הכבוד לזה שאתה יותר גדול ממישהו או מישהו גדול מימך כולנו שווים!
אל תשכח שיש לגיל עוד נציגים ברמה גבוהה מאוד כמו מאור זרדז,ליבנה שביט,עמית ספיר וכו' אתה לא יותר טוב מהם והם לא יותר טובים מימך!
מקוה שלא הרגזתי אותך או משהו אבל הדיעה שלך באמת נגעה בי והייתי חייב להגיב לך!

קח את זה לצומת ליבך כעיצה ממישהו שמעריך אותך ולא כמישהו שמחפש לריב איתך!

שבת שלום
Night_Wolf מנותק   הגב עם ציטוט