צפיה בהודעה בודדת
ישן 17-05-11, 20:22   #17
whice4188
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי gilo צפה בהודעה
תודה על התשובה.

אז איך עלית 25 קילו? אתה שותה את הגיינר בשביל הכיף?
עליתי 25 קילו כי אני נמצא במאזן קלוריות חיובי,זה לא משנה איך ומה,גיינר לא גיינר,אבקות לא אבקות, אני שותה את האבקות כי פשוט יותר קל לי ככה להכניס את כמות הקלוריות הנדרשת לגוף,ולא כי "יש חלון הזדמנויות"בסוף האימון.

כיף?מזה כיף?תגדיר כיף...לעלות במשקל ולהיות חזק זה כיף..אם גיינר יגרום לך לעשות את זה אז כן זה כיף!

ציטוט:
פורסם במקור על ידי moliere צפה בהודעה
אחי צ'מע אני לגמרי חסר נסיון בתחום אז מה דעתך להכין בשבילי גיינר כזה בתמורה לסכום סימלי?
במידה ואתה מסתלבט,זרום
במידה ולא,איזה ניסיון אתה צריך,לך תקנה איזה אבקת חלבון,לך תקנו מלטודקסטרין,לך תקנה סוכר ענבים,קח את השייקר,דחוף פנימה סקופ חלבון(כף),קח את אותו כלי מדידה(סקופ)ותוסיף סוכר ענבים
ואז תוסיף עוד שני סקופים של מלטו דקסטרין,תוסיף חלב עם כמה שיותר קלוריות(אם אתה גר באיזה קיבוץ ויש לך חלב של יותר מ3% שומן אז מה טוב)תערבב,תטעם,אם טעים לך אז תתחיל לגדול
אם לא מספיק מתוק תוסיף עוד איזה חצי סקופ סוכר ענבים ואז תתחיל לגדול.

יאללה בהצלחה!

ציטוט:
פורסם במקור על ידי danielo צפה בהודעה
whice4188

אין עם זה בעיה מבחינת רמת סוכר לדעתך?כי אני גם צריך גיינר וזה מאוד יקר לי בתור תלמיד.
הבנתי פשוט שהפחימה הזאת מלטודקסטרין עם המון המון סוכרים,אין עם זה בעיה?
ברור שמלטודקסטרין זה עם המון סוכרים,זה כמו שתגיד שבצנצנת סוכר שיש לאמא שלך במטבח יש המון סוכרים.זה סוכרים מורכבים,זה למה אתה לוקח את זה,פחמימה זה מספר רב של סוכרים המשורשרים ביחד..

ממתי נהייתה פה קבוצת סיכון של חולי סכרת..?
בלי פחמימות לא תגדלו..!!

שיהיה בהצלחה..באמת שאין מה לחשוש מהסיפור הזה..זה פשוט שיטה להוזיל
את התפריט!!
whice4188 מנותק