צפיה בהודעה בודדת
ישן 12-08-08, 16:17   #6
yonip
חבר פעיל

הסמל האישי שלyonip

להיות שליח זה באמת כסף נחמד, אבל זה דופק חזק תקטנוע.
ביטוחים, תיקונים , עלויות, ק"מ שיעלה לך אחר כך ויוריד לך מהמחירון (בכלל רוב האנשים אם ישמעו שעשיתי שליחויות יותר מחודשים בכלל לא ירצו ... אני אישית לא הייתי רוצה)
אז קח בחשבון...
אתה תמיד יכול לקנות קטנוע 50 סמ"ק באיזה 3, 3 וחצי , שב50 סמ"ק גם הביטוח יותר זול ממ125 ואתה יכול לעשות איתו שליחויות.
קטנועי 50 סמ"ק טובים :
פיאג'ו טייפון - הכי אמין , סוס עבודה לשליחויות
ג'ילרה ראנר - הקטנוע הכי מהיר ב50 סמ"ק - הבעיה שהוא מקורר במים ( כל השאר קירור אוויר ) ואם משהו נדפק לך שם במשאבת מים זה סיפור יקר.
ימאהה אירוקס - גם קטנוע מהיר מאוד, אחלה קטנוע הבעיה שהוא יקר ל50 סמ"ק.

עכשיו בקשר לקטנוע ? אם אתה רוצה 125 דבר ראשון ס.י.מ לא שמעתי עליהם בכלל, יש כזה חברה ? חחח אולי סאן יאנג sym ? הם טובים...
בתקציבים ה"דלים" יש לך את הכי זול שזה סאן יאנג דיוק, הוא בין הזולים, והוא אחלה קטנוע לשליחויות...
אבל קח בחשבון שביטוח ל50 סמ"ק זה 2500 ול125 סמ"ק זה 3800...
אתה יכול להביא דיוק ב4 וחצי משנת 2001 ככה...
עכשיו יש גם את הקימקוים - סופר ג'וקי ומובי , דומים לדיוק גם במראה וגם בביצועים , קטנועים טובים, המובי קצת יותר יקר... 7 אלף ככה, והסופר ג'וקי זה כמו האח הקטן של המובי :-) הוא עולה כמו הדיוק בערך.. 5 אלף שנתון 2001-2004..

אם אתה רוצה דברים יותר יקרים יש את הקימקו מובי כמו שאמרתי לך, ויש תקימקו אג'יליטי שאותם יד 2 ככה ב7-8 אלף משנתון טוב ! ויש גם תיותר יקרים אבל אין לי כוח עוד לכתוב..
.

נערך לאחרונה על ידי yonip, 12-08-08 בשעה 16:24.
yonip מנותק   הגב עם ציטוט