אשכול: אופנה
צפיה בהודעה בודדת
ישן 28-11-06, 17:27   #43
femulo
חבר מתחיל

ברירת מחדל Leo , תקרא (או לפחות, תנסה).

לפני שאפתח את בדברי, אני מתנצל אם ישנם קוראים וקוראות שעלולים למצוא התבטאות שלי מעליבה בצורה כל שהיא. אין זו כוונתי.
נשיכות? אם יש מה לנשוך, אני נושך :-). ואם הייתי נושך כריות, אתה היית מצטרף? או שהיית נושך איזו דיסקית משקל מרוב תסכול? תוציא את הראש מקופסת השייק, ותנער את האבקה מהעיניים. וכדאי שתוציא את הגלולות מהתפריט לזמן מה. תסתכל טוב על מה אתה מדבר, לפני שתפלוט הבלים יותר חמורים.
להבא תברר איתי מה דעותי במלואן, לפני שתחליט ברוב טיפשותך מהן.
בכל מקרה, בוא נעבור לדיון היותר רציני. זה אמנם פורום על פיתוח גוף, ובזה עוסק הדיון. משום מה כולכם ננעלתם רק על שאלה אחת: מהו לדעתכם המראה השרירי המתאים לכל מין בישראל של 2006? אם היית טורח לקרוא את כל ההודעה הראשונה שלי, היית רואה עוד שתי שאלות.
האשכול לא נועד להיות מדור שידוכים, ואין מטרתו לבדוק מה טעמו המיני של כל קורא שטורח לכתוב כאן. כל אישה ואשה באמונתם יחיו. מי אתה שתחליט מה מיני, מה נטיותי, איך אני צריך לחשוב ואיך אני אמור לבטא את מחשבותי?
אם יש לך בעיות עם ספורט פיתוח הגוף, תשתף אותנו (בטוב טעם). אם אתה לא יכול לסבול את החום, צא מהמטבח. (אם אתה לא מבין את הביטוי, תפתח מילון) לא ידוע לי שמילותי פגעו עד כה במשתתף או משתתפת בפורומים. אז, אם עדיין לא פגעתי באיש 0לא שיש בכוונתי לעשות זאת), אין שום סיבה שבגינה לא אחלוק את דעותי עם עמיתינו לפורום. כמובן שאשמח לקרוא דעות של אחרים, למעט דעות של ילדים, כמוך, Leo.
מסתבר שדיון מתורבת (הכולל סקר קטן ולא מזיק) על איך מבנה הגוף השרירי מקבל חשיבות שונה בספורט הוא מעבר להבנתך. חבל. אולי יכולת להבין למה האירגונים השונים בספורט מעדיפים מתחרים עם מבנה גוף מסויים בכל שנה.
תוציא את הראש ותסתכל במציאות: אתה מתלהב מספורט שמעריץ את הגוף השרירי. העובדה שלא כל אחד (ואחת) מתרגש (בפומבי) כשהוא רואה גוף כזה, לא אומר שהוא לא חושב שזה יפה. זה כמובן לא אומר שגבר שרואה גוף שרירי ישר מזיל עליו ריר. עם כל האומץ שלך, לך תכתוב את זה לווידר (לכל אחד מהאחים). אף אחד מהם לא היה מגיע למעמדו אלמלא היו רואים בגוף השרירי כאידיאל (וגם אוצר חבוי. כולנו יודעים כמה הם מרוויחים על חשבון הספורטאים). איפה אתה חושב היו נמצאים שוורצנגר, לברון, מורי, אברסון, קולומבו, דיקרסון, נוברט, ריבס, ייטס, וכל השאר, אם לא היו אנשים שחושבים שיש להם גוף מדהים?
למה אתה חושב שהספורט בנסיגה בעולם? אנשים כמוך, בעלי דעות קדומות (בנוסף להומופוביה), מביעים דעות שמגבילות את הספורט מכל זווית אפשרית. מישהו כאן זוכר בכלל שפעם מתחרים היו צריכם לבצע תרגילי גמישות על הבמה? פעם מתחרים היו צריכים לבצע תרגילים כמו עמידת ידיים ולעמוד בפיסוק רחב של רגליים(שלא למטרת מין, אם לשם אתם רוצים להגיע בדמיונכם). זה ירד מהבמות, כי אנשים לא חשבו שזה מתאים לגברים. תהליך הפוך קרה עם סטרואידים, אבל זה כבר דיון אחר.
נ.ב. אני לא ידיד שלך, אז אל תטרח לקרוא לי כך.
femulo מנותק