אשכול: אופנה
צפיה בהודעה בודדת
ישן 28-11-06, 23:28   #46
Leo
חבר ותיק

כללי:: אני אואב תרד
עוסק ב:: סוחר תרד.
שלח הודעה דרך MSN אל Leo

בלע כתבתי את הדעה הזאת אחרי איזה סרט של ערבים על ישראל ביוטוב הייתי עצבני...

בגדול אין לי טיפת כבוד לאנשים שמתאמנים בחדר כושר להיות דוגמנים ומביאים את הסוגייה של המראה בהשוואה למפתחי גוף , אבל הסגנון חיים של מפתחי גוף ( לא מתאמנים בחדרי כושר אלא מתחרים ) הרבה יותר גרוע מזה של דוגמנים בדרך כלל .

טוב אז קודם כל אני אומר סליחה כי יצא לי יותר מידי לריב ברשת אם אנשים שאני לא יודע למה אני מבזבז עליהם זמן וכנראה זאת הפכה להיות ברירת המחדל שלי לתגובה.

טוב דבר ראשון המראה של הדוגמנים הוא מזוייף הרבה מעבר למראה של מפתחי גוף , הרבה פוטושופ איפור וניתוחים פלסטיים , מעבר לזה ברמה הנמוכה יותר אין להם פרופורציות אמיתיות ורוב המאסה שלהם ניתן להשיג בתרגילים ביתיים בזמן קצר מאוד תלוי בנקודת המוצא והגנטיקה. אבל שום דבר מעבר לnoob gains
דבר שני ברמה היותר גבוהה של הדוגמני אופנה שמתי ב שיש להם נטייה לפרופורציות הקלאסיות של המותניים העבות ( אלכסונים ) והכתפיים שיותר גדולות מהחזה. וזה לדעתי הפרופורציה הכי יפה שכל מי שמתאמן למראה צריך לשאוף אליה , מבנה גוף שמשדר כוח בריאות וגבריות.

מפתחי גוף כמו רוני , או בעצם כל דבר יותר מתקדם מתחרות פיתוח גוף עירונית ( מר ישראל ) זה מופע פריקים , אז אין מה להשוות את המראה שלהם לדוגמנים שהמטרה שלהם להראות טוב בכללי המראה שלהם עוד פחות טבעי מהדוגמנים כי הוא לא נראה אנושי , יש כמה שאוהבים את המראה אבל אלו בעיקר האנשים שמתמחים בספורט ומספר סטיות.....

והמראה של הדוגמני פיטנס זה תכלס דוגמנים רגילים עם מאסה מותניים צרות וחזה יותר מפותח. לדעתי אפשר להשוות אותו לבלונדיניות הסיליקון כמו פמלה

בקשר לבנות לדעתי המראה של מעתעמלות קרקע הכי יפה , הרבה מהן הופכות להיות דוגמניות כשהן פורשות. בעצם גם זה של הבנים לא רע (מין פרופורציות של ג'יני עם פלג גוף עליון ענק טייפר רחב מאוד ורגליים קטנות )

עריכה : שחכתי להוסיף שמפתחי גוף עם התחתונים המצחיקים והצבע וה3 אחוזי שומן לא נראים כ"כ טוב כמו ב8% רגיל אתם יודעים.................

Leo מנותק