צפיה בהודעה בודדת
ישן 09-09-09, 23:22   #38
!Demon!
חבר פעיל

הסמל האישי של!Demon!

כללי:: 179\95
עוסק ב:: עובד כמו פיליפיני
חדר כושר: Pride

ציטוט:
פורסם במקור על ידי נעל צפה בהודעה
אין לי, יאיר להב הראה מצגת ומחקר אבל הייתי סומך על המילה שלו [גם תזונאי וגם מר ישראל ככה שהוא בנאדם עם ניסיון מספיק רב בשבילי להאמין למילה שלו].
עקב הרגישות לאינסולין אחרי אימון מומלץ לאכול אחרי אימון, הארוחה תיקלט יותר טוב ותנוצל יותר טוב, אתה לא חייב לאכול,זה מומלץ וזה רק יעזור לך, אם אתה רוצה לאכול ארוחה אחת ביום של 3000 קלוריות שיבושם לך אני בספק שזה יותר בריא ו\או טוב מלפצל ארוחות לאורך היום.
מה שאני כן יודע זה שהגוף מגיב טוב מאוד לארוחה לאחר אימון, ובעיקרון אתה בא 'לתקן' נזקים כמה שיותר מהר.
והרגישות לאינסולין מאופיינת בכך שתוכל להכניס יותר פחמימה בלי לגרום לקפיצת סוכר וכו', אז כן מוטב לנצל את ההזדמנות.
לי אישית הרגשה טובה יותר אם אני אוכל אחרי אימון, אם שעתיים אחרי עדיין לא אכלתי אני מרגיש את הגוף שלי הרבה יותר עייף ואני אישית פחות ערני.

חשוב לזכור שגוף האדם זה לא דבר שהוא אבסולוטי יש מגוון דעות וכל אחד עם הדעה שלו אתה צריך להיות עם ראש פתוח ולהחליט מה נראה לך נכון..
ומה ההגיון בכך שאם אני אוכל לפני האימון פחמימות מופרש אינסולין ברמה שמספיקה למספר שעות?, במהלך האימון מופרש קורטיזול, ורמות האינסולין לא גבוהות במיוחד, מה שאתה אומר גם לא הגיוני וגם לא חשוב עקרונית, גם אם היה רמות אינסולין גבוהות במהלך אימון, מה זה עוזר לך? אתה לא מכניס סוכר במהלך האימון, אינסולין לא מביא לך כוח.. אולי לא הבנתי מה שכתבת.
בכל מקרה, עדיף בכל ארוחה להכניס פחמימה וחלבון ביחד מאשר רק זה או זה.
אני לא יודע מי זה יאיר להב , וזה לא חשוב עכשיו .
סבבה תקפיץ פחות אינסולין, מה זה נותן לך בדיוק?אתה לא ב cc שזה מפריע ובכלל אתה לא בחיטוב.
לא אמרתי שרמות גבוהות עוזרות , אמרתי שגם ככה יש ואם תוסיף עוד פחמימה אחרי האימון זה לא יתרום כי כבר יש מספיק אינסולין ...
מה שאתה אומר זה ש"אתה מרגיש" זה כמובן טוב , אבל זה לא מספיק כדי להתווח עם עובדות שמאחוריהן יש מחקרים ודעות של מומחים גדולים יותר מכל אחד שאני או אתה מכירים...
!Demon! מנותק   הגב עם ציטוט