צפיה בהודעה בודדת
ישן 29-04-07, 15:10   #16
n0x
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי יiסי
מני נראה לי שקצת הגזמת גיל 24 ....
להגביל פיזית בחיים לא יהיה ניתן ... כול ערבי מהצפון מביא במ וו לוקח אותו לואדי ג'וז ניטרו הם שמים שם נראה לי כול במוו של ערבים משופרת סוגרת מהירויות מפחידות שמסכנות אותם וכול מה שבסביבה ( רק לפני שבועיים היה שם תאונה עם 2 רכבי במוו של ערבים משופרות והכול ושניהם נהרגו אם אני לא טועה)וגם בדרום הערבים והבדואים משתוללים שם בכבישים חבל על הזמן.. אבל גם ליהודים לא חסר עושים רייסים בתוך העיר מחוץ לעיר חרקות אמברקסים בכיכרות...
ההגבלה הפיזית זה רעיון מצויין רק אם זה היה אפשרי

בקשר למכסת השיעורים? אני עשיתי 36 שיעורים ואז ניגשתי לטסט ראשון ועברתי אז זה עוזר לעבור אבל מבחינת הכביש עצמו זה עוזר ברמה אבל יש לי יותר ניסיון מבן אדם שעשה 28 שיעורים ועבר בכול אופן...
איזה בדיוק יותר נסיון? מה כבר המורה מלמד בשיעורים האחרונים? אני אחרי שיעור 20 סתם נסעתי וחכתי עד שיהיה לי 28.
וגם ככה אחרי שיש לך רשיון אתה צריך לנסוע שלושה חודשים עם מלווה ולנסוע עם אבא שלי זה אסון כל דבר הוא מתחיל ........ בשכל שאתה לא עושה טוב וכל שניה מנסה לתקן אותך למרות שאין לך טעויות
ואם גם יש טעויות הוא אומר לך ומתקן אותך בדיוק כמו המורה אז אני לא רואה ממש מה היתרון לעשות 36 שיעורים ולגשת לטסט ראשון או לעשות 30 שיעורים זה איך שבן אדם מרגיש מוכן או לא.

נחשו מזה?
n0x מנותק   הגב עם ציטוט