אשכול: שלום לכולם
צפיה בהודעה בודדת
ישן 06-06-08, 01:23   #1
חניאל
חבר מתחיל

ברירת מחדל שלום לכולם

אני חדש פה .. ואני מעוניין בחיטוב הגוף .. ישלי גוף רחב ומצויין לבניה התאמנתי 4 חודשים במכון כושר ( עם יורשה לי מכון כושר ב-"שקל" אז ככה שלא ממש ידעתי איך להתאמן ומה לעשות .
ניפחתי את הגוף ופשוט הפסקתי להתאמן , כנראה שהשומן הצטבר בגוף ( לא שמרתי על הרגלי תזונה נכונים ) כרגע אני מעוניין בהורדת משקל אני בן 17 אני שוקל בערך 70 קילו וגובהי בערך 1.70 אז ככה ( אני מקווה שאני בפורום הנכון שוב אני לא ממש מבין בזה אז מקסימום תעבירו ) אמ .. ביקרתי באתרכם וראיתי את המוצר הזה שנקרא "כדורים Thermo Cuts Extreme " קישור : http://www.israelbody.org/Index.asp?...yID=101&Page=1

ואני מעוניין לרכוש אותו השאלה אילו סיכונים יש בצריכת הכדורים / עד כמה זה אמין , אני מעוניין לקנות משו שבאמת יעבוד ויעזור לי להוריד שכבת שומן שאני ממש לא מחבב , כרגע בניתי לעצמי תכנית אימונים שרובה היא אירובי + שק איגרוף ( התאמנתי כמה וכמה זמן באיגרוף תאילנדי ) .

תודה רבה לעוזרים !

נ.ב אחלה אתר למדתי כמה דברים חדשים בנוגע לגוף / אימונים / תזונה ( יש עוד המון מה להבין כמובן אבל יצאתי עם משו )

עריכה :

כיוון שיש לי מבחר ענק של שאלות שאני אשאל במהלך שהותי בפורום הזה , אני אבקש שתענו לי על עוד כמה שאלות בבקשה .

איך אדע כמה קלוריות אני אמור לצרוח ביום ? / כמה חלבון פחמימות ושומן אני אמור לצרוח ביום ?

והאם תוכלו לבנות לי תפריט תזונה שיוכל לגרום לי להוריד במשקל ובאותו זמן גם לפתח שריר ( לא ניפוח ) שיראה חטוב .

תודה לכולם שוב !
חניאל מנותק   הגב עם ציטוט