צפיה בהודעה בודדת
ישן 23-03-11, 00:44   #58
YsMetalhead
חבר פעיל

הסמל האישי שלYsMetalhead

ציטוט:
פורסם במקור על ידי nadavmoore צפה בהודעה
אני כותב פה כי יש בזה עניין לכותבי הפורום.
אשמח אם תעלה את התמונות לפה שיראו אנשים.
בכל מקרה יש שם כמה :
הסעיף על הביטול נוגד את חוק הגנת הצרכן לגביי הביטול , מותר לך לבטל תוך 14 יום וזה סעיף קוגנטי אסור להתנות עליו
הסעיף שבו הוא רושם שאתה תישא בכל נזק שנגרם למועדון ובתביעה לחברת הביטוח אתה תצטרך לשלם את דמי ההשתתפות העצמית . סעיף מפלה בחוזה אחיד
הסעיף שאתה צריך להתנהג בכבוד הדדי ושיט כזה אחד לשני או כל מה שנוגד את חופש הביטוי אלא אם כן התנהגת באלימות מילולית או פיזית אין להם זכות להגביל לך את חופש הביטוי.
יש שם סעיף שמותר להם כביכול להגביל לך את השעות כניסה למועדון, אסור להם לעשות את זה וזה עוד תנאי מפלה. אלא אם כן הם ירשמו במפורש מתי מותר להם ולא "ע"פ דעת המדריך או האחרי"
וכמובן התנאי שמותר להם להפסיק לך את המנוי מתי שבא להם ושיט כזה.

בקשר להיותך קטין, גם פה יש את חוק הקטנים בעיקרון גם פה יש לך עילה לביטול אלא אם כן חוזה לחדר כושר זה חוזה "שדרכם של קטינים לעשות" אם יחליט ביהמ"ש שזה לא אז הוא יסכים לבטל את החתימה שלך ולהחזיר לך את הסכום המלא או הכמעט מלא ויש עוד כמה סעיפים שם.
אם תרצה לתבוע בבית דין לתביעות קטנות אתה יכול ע"י נציג בגיר שהוא לא עו"ד (סטודנט למשפטים יכול לייצג אותך)

לשיקולך אחי
אז אתה אומר שהמנהל לא יכול להעיף אותי בלי החזר כספי אם אני "מפר הוראות הנהלה" וזה סעיף לא חוקי?
אגב, בקשר לחוזה שביקשת, יש לי בעיות אם הסורק משום מה, כבר חצי שעה אני מנסה לסרוק את זה ולא הולך לי, למרות שסרקתי את התקנון בלי בעיה.
עכשיו אני כבר הולך לישון, מחר אני ישחק אם הסורק בתקווה שהוא יעבוד ואני ישלח לך במייל.
והינה התקנון למי שרוצה לראות:
http://img43.imageshack.us/img43/46/62801203.png
YsMetalhead מנותק   הגב עם ציטוט