צפיה בהודעה בודדת
ישן 07-09-08, 14:38   #1
tsachiy
חבר מתחיל

ברירת מחדל התפריט היומי שלי - דעתכם..

אממ שלום =]
אני די מלא ואני מתכנן ירידה משמעותית [וכמובן הדרגתית ומסודרת ולא ב"בום"] במשקל, התחלתי מכון והכל מאמן אישי אירובי אנאירובי וכו'...
וכמובן שהומלץ לי ללכת לדיאטנית אבל חשבתי לעצמי לנסות קודם להסתדר עם עניין התזונה באופן עצמאי.
אני בן 17, גובה 1.88, שוקל כ-110 ק"ג.

אז ככה -

בבוקר [בבית-ספר] 2-3 לחמניות (תלוי בשעה שאני מסיים, אם שעה 8-9 אז 3 לחמניות, אם 7 ומטה אז 2) עם טונה / גבינה לבנה+צהובה. בנוסף, לוקח לביה"ס כל יום פרי אחד [בעיקר תפוח/שזיף/אפרסק].
אגב, מכיוון שהרבה גבינה צהובה זה לא בריא, זה בדרך כלל טונה, אך לא תמיד יש טונה אז אני אוכל גבינה לבנה + צהובה.

צהריים -
אורז עם שניצל / רוטב של אמא עם קציצות בשר ועוף (טובל עם לחם, אבל ההפך מבעבר אני שם מעט רוטב ומשתמש בפרוסה או מקסימום 2 פרוסות לחם, ההפך מפעם שפעם לא היה אכפת לי להשתמש גם ב4 פרוסות).
כמובן שיש ימים יוצאי דופן שאני אוכל משהו אחר לדוגמא פתיתים/מקרונים עם שניצל וכו'..אבל ב80% מהפעמים אני אוכל מה שכתבתי למעלה.

בערב - האמת היא שאני לא אוכל כל ערב..זאת אומרת אם אני רעב מאד אז אני אוכל, אבל אם סתם לנשנש משהו אז אני ב99% מהפעמים לא אוכל כלום.
בכל מקרה, אם רעב אז או פרוסה/שני פרוסות עם גבינה או איזה פרי.

כמה הערות:
*אני לא נוהג לאכול מעדנים, למרות שאני יודע שהרבה אוכלים פה יוגורטים וכל מני..לאדע לא מתחבר לזה ממש.
*בין ארוחה לארוחה אני לא אוכל שומדבר, זאת אומרת אני אוכל בבצפר רק את הלחמניות ואז חוזר הביתה אוכל את ארוחת הצהריים ולפעמים האוכל באותו יום מסתיים בארוחת הצהריים או בערב משהו קל.

דעתכם?
tsachiy מנותק   הגב עם ציטוט