צפיה בהודעה בודדת
ישן 07-04-09, 13:07   #12
bodybuilding4everr
חבר פעיל

כללי:: אני חתיך
חדר כושר: קאנטרי קלאב לזקנים בלבד!

ציטוט:
פורסם במקור על ידי ניגרי ענק צפה בהודעה
יש הרבה חילוקי דעות לגבי העמסת פחמימות, לא מעט מפתחי גוף טוענים שההעמסה לא מיטיבה עימם, ובנוסף יכול לקרות מצב שפעם אחת העמסה תעבוד מעולה ושנה אחר כך היא תעבוד גרוע כי הרי הגוף גם כן משתנה, ולא דומה מצב בו העמסת פחמימות על מאסת גוף של 70 קילו למצב בו ביצעת העמסה על מסה של 80 (בהנחה שמדברים על אותו מפתח גוף כמובן), בעקרון זה ניסוי ותהייה, אי אפשר ממש לדעת עד היום עצמו.
בהרצאה שלו בראנץ' וורן אמר שהוא לא מציע לעשות "דברים משוגעים", אבל לעומת זאת אני מכיר מפתח גוף, אחד הטובים בישראל, שאכל לפני תחרות דאבל מקרויאל עם צ'יפס וקולה והיה נראה מדהים על הבמה.
מפתח גוף אחר, גם כן מהצמרת שבצמרת בפיתוח הגוף הישראלי נהג לספר שהוא עושה העמסה עם עוגות רטובות(אני לוקח בערבון מוגבל את האמירה הזאת)!
ואכן מחקרים מצאו שהקפי הגוף לא משתנים בכלל אחרי העמסה, אבל יש מפתחי גוף שיישבעו לכם באבא שלהם שהם מרגישים הרבה יותר גדולים, ושום מחקר לא ישכנע אותם אחרת.
כמובן שגם פסיכולוגיה משחקת תפקיד, אבל מה רע בפסיכולוגיה? הרי ספורטאי שמרגיש טוב על הבמה, יש לו יתרון.
בקיצור זה דיון מאוד מורכב שעד היום אי אפשר לקבע מסקנות חד משמעיות לגביו.

אני לא מתחרה או משהו אבל שאני עושה את זה אני מרגיש ונראה גדול יותר לדעתי...
אני מרגיש מנוח כזה....

ויש לי בדיקה בשביל כולנו,בארוחת ליל הסדר תפציצו,תטחנו ואז לכול למראה בשירותים
אחריי שטחנתם מלאאא ותראו איך אתם נראים,אני מאמין ש90% מהאנשים ייראו הרבה יותר גדולים ו"מנופחים" XD<<

bodybuilding4everr מנותק   הגב עם ציטוט