צפיה בהודעה בודדת
ישן 03-08-15, 17:24   #1816
Idan Golani
חבר פעיל

הסמל האישי שלIdan Golani

אימון נפח יום שני 03/08/15 שבוע 11 בתוכנית טקסס מת'וד!

לואו-באר סקוואט: 60, 100, 130, 150, 175ק"ג 5*5!!!! Pr!!!!

פרס: 40, 50, 60, 77.5ק"ג, 5, 5, 2 שלישי כבר כשל
פאוור קלין: 60, 80, 95ק"ג 1*3

טוב אז ככה אני יאמר בכנות מלאה שאומנם אני מרוצה מאווווד מהpr שסגרתי בסקוואט אבל וזה בהחלט אבל גדול בכל סט שביצעתי אולי נתתי רק חזרה אחת שוברת מקביל במקרה הטוב יצא אולי שניים אבל בד"כ תמיד חזרה
ואני יודע את זה בוודאות בלי לצלם, בלי שיאמרו לי את זה
כמובן שלא היו רבעים חס ושלום חח :P אבל כן עד ל90 מעלות
אם אני מרוצה? בוודאי עדיין זה להזיז את המשקל הזה עוד בנפח וזה כמובן גמר לי את החיים כל חזרה הייתה ניראת כאילו אני נכנס לשדה קרב וגם הסטים היתבצעו בקושי פשוט מטורףףף!! כל סט היה מפחיד פשוט להיכנס וכמובן שנחתי המון
אז כן אני מרוצה עדיין מאוד (ואם הייתי מנסה לשבור מקביל בשאר ה4 חזרות בכל סט שביצעתי לא הייתי עולה למעלה בוודאות) הסטים עצמם שעשיתי היו וניראו כמו גיהנום לא היה חזרה אחת שלא פירקה לי את הגוף פשוט הרגשתי כאילו הנשמה עומדת לצאת לי מהגוף כל רגע חח
אז כן כפי שאמרתי אומנם אני מרוצה מאוד אבל בהחלט אין טעם להמשיך מכאן עוד כי עוד משקל וזה הולך להיראות נוראי ביותר ואין טעם להמשיך לבצע חצאי חזרות למרות שזה מה שעשיתי היום אבל לא נורא ככה אני גם יודע שמיציתי את הנפח אז סבבה זה עשיתי היום אבל להמשיך באותה מתכונת מכאן והלאה של לבצע חצאי חזרות זה אני לא רוצה ואני משוכנע שאין טעם וזה חסר תועלת אבל עדיין אני מרוצה מאוד!
פרס נתקעתי וזה די היה צפוי כבר בשני הסטים הראשונים הכל עלה בקושי רב (וכמובן שגם בסקוואט וגם כאן בפרס נחתי כמה דקות טובות בין הסטים עד כמעט להתאוששות מלאה!) ואז בסט השלישי סגרתי 2 חזרות והשלישית לחצתי אותה מהתחתית והיא כבר לא הגיע לגובה הסנתר וכאן נחשלתי והמוט פשוט צנח חזרה למטה
אבל הכל בסדר זה נורמלי לחלוטין שזה יקרה ודי היה ידוע לי שזה בקרוב מאוד (נוכח גם הסטים של הנפח אימון נפח שעבר) כנראה שאוטוטו אני מחליף בין הפרס לבנצ' פרס אולי כבר משבוע הבא רוב הסיכויים
פאוור קלין כרגיל טכניקה לא הכי טובה בלשון המעטה חח אם כי די נוראית אבל שוב לפחות הצלחתי למשוך את המשקל ולעלות איתה (שזה היה כמעט כבר קלין מלא חח) הכל התבצע בשלוה סטים של סינגלים כל פעם שסינגלים אחת-שניים מתוך השלושה סטים תפסתי את המשקל בחצי סקוואט כזה. מרוצה מאוד מכל האימון שהיה!
סה"כ בהחלט היה אימון קטלניייי ומתיש ביותר!!!!!!

נערך לאחרונה על ידי Idan Golani, 03-08-15 בשעה 17:29.
Idan Golani מנותק   הגב עם ציטוט