צפיה בהודעה בודדת
ישן 27-07-07, 17:08   #7
Bullet
חבר VIP - חבר יהלום

הסמל האישי שלBullet

ציטוט:
פורסם במקור על ידי פאוור
לא אני מפסיק עם המשקולות דיברתי עם אנשים הרבה אמרו לי שמשקולות סתם מעלים תמסה של השרירים ..
אה באמת? אז למה שלא תגיד את זה למפתח גוף, ותוסיף מילה גסה או שתיים? אין לך ממה לפחד. זה לא כוח אמיתי, זה סתם מסת שריר

ציטוט:
פורסם במקור על ידי dror
שטיות אתה חושב רק ממשקולות ומכונות אפשר לפתח חזה טוב או ידיים טובות תעשה 4 סטים של 120 שכיבות שמיכה נכון ועד הסוף כמו שאני עשיתי לפניי שהלכתי לחדר כושר ויהיה לך מספיק חזה תאמין לי תעשה הרבה מתח ויהיו לך ידיים גדולות וגם כתפיים כמו חבר נוסף שלי הוא עושה 63 מתח ותאמין לי יש לו מסה ממש גדולה והוא גם מתאמן בפרקור
סתכל, זה שיש לו מסה גדולה לא אומר שזאת הדרך הכי טובה להשיג מסה. אם זאת הייתה הדרך הטובה, אז רוני קולמן היה עושה שכיבות שמיכה בסרטים שלו, ולא לחיצת חזה.

יש גם אימונים שהם ההפך הגמור מאימוני סיבולת-אימוני הנפות אולימפיות. אין שם חלק אקסצנטרי, והחזרות מהירות מאוד. יש מרימי משקולות אולימפיים על מסה ממש טובה. זה אומר שזאת הדרך הכי טובה לעלות מסה? לא. זה פשוט אומר שאפשר לעלות מסה גם בדרך הזו.
סינטרקס
סיינטרקס
Bullet מנותק   הגב עם ציטוט