צפיה בהודעה בודדת
ישן 15-09-06, 12:43   #9
Nimrod
חבר פעיל

הסמל האישי שלNimrod

אייי אייי איזה בן אדם טוב אני, הרצתי חיפוש בשבילך ולהלן התוצאות :

1. " קריאטין גם מעלה את הרגישות לאינסולין, זה ידוע, וזה למעשה עוד סיבה שאני אמנע ממנו בתקופה המאזן השלילי שבה אני מעדיף חסינות יחסית להורמון הזה. "

2. "לצערינו הרב תיסוף בקריאטין לא קשור כלל וכלל לפעילויות אירוביות.
יתרה מכך, יש לי קצת הסתייגויות מנטילת קריאטין בתקופת החיטוב. לפי מחקר (1) ודומים לו נטילת קריאטין מגבירה את ניצול הפחמימות לאנרגיה, על פני שומן. שזו בעצם הפעולה ההפוכה ממה שאנו מעוננים שיקרה, וממה שהמוצרים השונים לעזרה בשריפת השומן נוטים לעשות. וזה משמעותי לטעמי. "

3. " ניצול הפחמימות לאנרגיה גדל בכ-10%. "

4. "כמובן כמובן שהחשיבות היא בעיקר למאזן הקלורי היומי, או יותר נכון לתרמודינמיקה עצמה של ההוצאה פחות ההכנסה האנרגתית. אבל, אתה בטח זוכר שדיברתי הרבה על היתרונות של הגברת ניצול השומן על פני פחמימה לאנרגיה - ע"ע דיאטות דלות בפחמימות\קטוג'ניות. זה בעיקר מתבטא ביחס השומן\שריר בדיאטה, בנוסף לאחוזים נמוכים שבהם הגוף מתקשה לפרק שומן שנעדיף כמה שיותר ניצול של שומן לאנרגיה.

ובאופן כללי, כמו שאמרתי, רוב התוספים שאנו לוקחים על מינת "לשרוף שומן" (קפאין\אפדרין למשל) מבצעים בחלק מהמכניקה שלהם ניצול יותר גדול של שומן לאנרגיה. ככה שזה נראה לי מצחיק לקחת תוסף שיעשה את הפעולה ההפוכה. "

מסקנה - לפי דבריו של אלוהיי התזונה והספורט Gal.t נטילת קריאטין במהלך תקופת הגבלה קלורית והורדת אחוזי שומן אינה יעילה ואף מזיקה.

"החיטוב שלך זה 80% תזונה
המסה שלך זה 80% אימונים
החיטוב והמסה שלך זה 100% סטרואידים"

ג'אי קטלר במסה (תמונה חדשה) :
http://img19.imageshack.us/img19/9108/66454295sl1.jpg

"סמים הם סטרואידים לנשמה"

נמרוד

מני = מלך ישראל! (חי חי וקיים)
Nimrod מנותק   הגב עם ציטוט