צפיה בהודעה בודדת
ישן 27-05-10, 01:04   #6
DAVID BOZAGLO2010
חבר מתחיל

כללי:: במפגשים עם גיל גרנות משנת 2006, חזרתי לפורום לאחר שנתיים שלא הייתי, שמח כמובן לראות שעדין חי ונושם
עוסק ב:: מאמן חדר כושר מוסמך מטעם ויינגייט, סטודנט למשפטים וכלכלה שנה ראשונה
חדר כושר: קאנטרי קיסריה
Wink בקשר לסוכר ענבים

חברים יקרים...
אנחנו לא קצת מתבלבלים?
צריכת סוכר ענבים עם השייק אחרי אימון היא לא למטרת "טעם מגניב", בפחמימה שאנחנו מכניסים לגופנו יש 3 סוגים: חד סוכר, דו סוכר, רב סוכר (סוכר=פחמימה). כל הפחמימות בגופנו הופכות בסופו של דבר במחזור הדם לגלוקוז (חד סוכר), מבלי להיכנס לפרטים פיזיולוגיים בסוף אימון אתה רוצה כמה שיותר מהר למנוע אטרופיה (פרוק שריר) ולכן אתה צריך לספק לתאי השריר חלבון ולגופך אנרגיה מחודשת (שמאוד כדי שזה יהיה מפחמימה), בכל אופן סוכר ענבים שייך למשפחת החד סוכר הוא מתפרק מאוד מהר בגוף הוא מקפיץ את האינסולין שמאפשר "כניסה" של חלבון לתאי שריר (איזה מונחים לא מקצועיים אני משתמש פה... אבל אין ברירה) ובסופו של דבר הייתי אומר שהסוכר ענבים שאתם מתלבטים אם לקחת בגלל הטעם -- אולי קצת יותר חשוב מהחלבון ? (:
בכל אופן שיהיה בהצלחה, ועלית במסת שריר או הורדת אחוזי שומן - יהיה מה שיהיה, תמיד צריך במינון נכון גלוקוז אחרי אימון (תמרים גם טוב אגב...).

נ.ב. - כמה כיף לחזור לפורום אחרי שנתיים.

בברכה,
אליאב בוארון, מאמן חדר כושר מוסמך מטעם ויינגייט ותלמיד מושבע של גיל גרנות מזה 5 שנים (:
DAVID BOZAGLO2010 מנותק   הגב עם ציטוט