צפיה בהודעה בודדת
ישן 03-08-08, 16:07   #41
noel clarck
מתחרה מקצועי - חבר על

ציטוט:
פורסם במקור על ידי lampard צפה בהודעה
אתמול הייתי נוכח בתחרות ואני חייב להגיד שבלי מישל התחרות היית משעממת וחסרת טעם, היו מתחרים טובים כמו ישי שלקח שלישי ונראה שהשתפר המון.
השיפוט היה צודק והגון, והיה נחמד יחסית למיקום של התחרות.
אני חייב להגיד שהופעה של מישל הייתה הכי יפה שראיתי עד היום, שעשע את כל הקהל והפוזינג שלו השתפר המון (לקח את הזמן כמו מקצוען ועשה את זה בצורה הכי יפה ומקצועית).
הקהל מאוד אוהב את מישל במיוחד החברים למקצוע שבאו לעודד ולפרגן לו(לוליק,מאור,קארין,אייל ועוד המון חברה גדולים שלא כל כך מוכרים).
והמשפחה שתמיד מגיעים ומפרגנים כל הכבוד להם.
אבל את כל העבודה הקשה עשו אתמול שתי אנשים שלדעתי הוא חייב להם המון - הראשונה זאת החברה אסיה שדואגת לו להכל בלי הפסקה ותמיד שומעים אותה מעודדת אותו הכי חזק וגאה מעל ומעבר הניצחון שלו זה בהחלט הניצחון שלה והשני זה עמית ספיר שמלווה את מישל מתחילת דרכו ובא לכל התחריות שלו גם אם זה באילת וגם אם זה בצפון, אומר לו מתי לעשות מה, עוזר לו בפמפינג מייבש אותו מנגב אותו מעודד אותו וכו"- זה מאוד מחמם את הלב לראות איך שהחברה האלה ביחד עד הסוף.
ודרך אגב עמית נראה ברמה עולמית חייבים לראות כדי להאמין, הוא קפץ 10 רמות משנה שעברה.
מזל טוב תמשיך ככה המון הצלחה לך ולפרטנר עמית ספיר.

אין ספק, שאסיה היא מודל ודוגמא לאישה שמאחורי הבודיבילדר -

תמיד עוזרת, תומכת, מכינה ומבשלת וצובעת ומנקה ועושה כל מה שצריך כדי שהגבר שלה ינצח
והניצחון שלו זה לפחות 50% הניצחון שלה, כי בלעדיה לא היה לו ראש שקט להתאמן.

אני מחזיקה ממך, משבחת אותך ומאחלת לך עוד הרבה ניצחונות עם הגבר שלך, שהוא איש יקר בפני עצמו.

מישל ועמית - סיפור אהבה, יש ביניהם קשר חזק יותר מדם וזה ראוי להערצה.
אין דבר שהם לא יעשו אחד עבור השני.

אני יכולה רק לאחל לשניהם הצלחה גדולה, ביחד כפרטנרים ולחוד כמתחרים ובליבי אני יודעת, שכל אחד, בדרכו שלו, יגיע לטופ!

אוהבת אתכם מאוד!!!
noel clarck מנותק   הגב עם ציטוט