צפיה בהודעה בודדת
ישן 05-09-08, 19:24   #2
Yehuda-Benaim
מתחרה מקצועי - חבר על

הסמל האישי שלYehuda-Benaim

כללי:: יהודה בן נעים
עוסק ב:: מפתח גוף ודוגמן

ציטוט:
פורסם במקור על ידי ניגרי ענק צפה בהודעה
גלעד, אייל, גדי, ישי, חאפיז, עמית, יודה, ואחרים, האשכול הזה בשבילכם, מעניין לראות אתכם משתפים פעולה, זו גם תהייה איזשהי הפגנת כוח שתוכיח שהפורום כולל ספורטאים תחרותיים.
להלן כמה שאלות מענינות, בעקבות התחרויות שהתקיימו ביום חמישי שעבר, וביום שבת.

א: באיזה צ'יט שברת ראת הדיאטה?

ב: כמה זמן הרשת לעצמך לאכול שטויות בלי חשבון והאם בכלל?

ג: כמה קילו עלית מאז התחרות?

ד: מתי חזרת לאימונים סדירים?

ה: מה המטרות, שאיפות לעתיד?

אני אתן דוגמא אישית ואתחיל, למרות שמי שעוקב אחרי ההודעות של יודע פחות או יותר את התשובות:

א: עם משפחה וחברים באווזי. לא היה משהו שכן הגוף היה עדיין "סגור" מהדיאטה, אפילו כאב לי קצת הראש אחרי האוכל.

ב: בדיוק שבוע אכלתי מה שבא לי ללא תפריט מסודר. הספיר לי לגמרי. חזרתי אתמול לתפריט מסודר, לא רואה בעיה עם חריגות פה ושם באוף סיזן בתנאי שזה לא הופך לשגרה.

ג: למרות ההשתוללות שלי באוכל עליתי סכה"כ 4 קילו, כנראה כי לא אכלתי מסודר והרבה אלא על פי החשק.

ה: רוצה לעלות הפעם במאסה בלי להגזים באחוזי שומן. עד ינואר תהייה עלייה איטית עם תזונה טובה ואימונים טובים, אחרי ינואר אני כנראה אתן איזה בוסט...ככל הנראה אני אתחרה שוב ב 2010, לא יודע באיזה קטגוריה זה יהיה, אבל אני הולך להביא חבילה כזאת שלא יוכלו להתעלם ממני.
לא אהיה בפורום עד מוצ"ש, מקווה לראות הרבה הודעות.
שבת שלום!
החיים שלך יפים אחי

אני אכלתי שווארמה בלאפה של בת האיכר אחי כמו בכול יום שבת מאז אכלתי שני המבורגרים של מוסז ושתי מגשי פיצה דומינוס וכנפיים ו 3 פנקקים וחצי קילו ממתקי גומי המון שייק חלבון

סהכ עלתיתי 12 קילו ב 4 ימים הראשונים
ועכשיו אני מאזן אותו חייב להחזיר לגוף הכול מה שנילקח מיממנו אחי
Yehuda-Benaim מנותק   הגב עם ציטוט