צפיה בהודעה בודדת
ישן 25-05-11, 00:06   #1
1Step4Goal
חבר מתחיל

ברירת מחדל עזרה| קושי בקביעת מטרה, התמדה ותוצאות, עזרה? בן 17. יש תמונה

אני בן 17, מטר 90, שוקל 76 ~. (לינק לתמונה בסוף).
אני מתאמן במכון ים זמן, עם פול הפסקות.
אני אוכל נכון ומפסיק לשים לב אחרי שבוע.
אני מחליט פעם אחת מאסה פעם אחת חיטוב ואין לי דעה מגובשת כי אני לא יודע מה כדאי קודם.
מה שגורם לכך:
אם אני מחליט לחטב - אני נחוש בידיוק ליום, יוצא וקורע את עצמי ולמחרת שוכח מזה, ובכלל לא מתמיד.
אני מחליט שאני עולה במאסה - אני מתמיד , אבל אז חושב שאולי עדיף קודם לחטב ואז מגיע לאותו לופ.

תגידו לי אתם ! כי אני כבר מיואש אין לי דעה ואין לי מטרה כי כל רגע זה משתנה.
מאסה או חיטוב?

למה חיטוב? :אני ממש מפחד להשמין (תופעת לוואי של מאסה) כי יש עלי כבר איזה 16% שומן ויש לי טראומה מלהיות שמן לקח לי המון זמן לרדת מ25% שומן בתור ילד ל16% תחשבו איזה הבדל זה ואיזה מאמץ עשיתי כדי לרדת.
אני ראסמי מפחד לעלות ולקבל עוד פעם קרס וחזה, אני עכשיו שטוח לגמרי עם שכבת שומן דקה עלי.
(כרגע אני מטר 90 עם מאסת שריר שלא מתאימה לגוף הגדול והרחב שלי, אבל גם לא שמן).

למה מאסה? : בדצמבר (ה-12) 2011 יש לי תחרות באומנות לחימה, תחשבו איזה יתרון זה גם ויזואלית וגם מבחינת כוח לעלות לזירה שאתה מאסיבי וגבוה יחסית למתחרה, זה ממש יכול לעזור לי.
חוץ מזה שלגבוה יותר יפה להיות שריר מאשר שחיף.

גם למאסה וגם לחיטוב אפשר להתעמק ולמצוא יתרונות וחסרונות, אבל לפי מה שנתון לכם כאן - מה הייתם עושים? תעזרו לי ?

ואיך אפשר להתמיד בו? מה השיטות שלכם? גיבוש דעה אחת ולתמיד בכללי יעזור לי מאד להתמיד, אבל מה הטיפים שאתם יכולים לתת לי?

תודה מראש

(במקרה נתקלתי באשכול של מישהו שאני רוצה להגיע למצב שלו בתור מטרה סופית (מאסיבי ומחוטב בצורה יפה) :
israelbody . com/showthread.php?t=52741
העתיקו את הכתובת לגלשן ותורידו רווח בין הY ל.C אם בא לכם, כי אני לא יכול לשים לינקים.)

תמונה שלי:

img220.imageshack .us/img220/3347/130566673824.jpg

להוריד רווח בין IMAGESHACK ל.US

נערך לאחרונה על ידי 1Step4Goal, 25-05-11 בשעה 00:10.
1Step4Goal מנותק   הגב עם ציטוט