צפיה בהודעה בודדת
ישן 25-03-08, 17:40   #55
EyeOfTheTiger
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי noel clarck
שלום לכולם

מדהים, שבמאה ה 21, גברים עדיין מאויימים מנשים. עדיין לא קלטתם, שאנחנו יותר חזקות ממכם בכ"כ הרבה תחומים, כולל בתחום הכוח והשרירים, שאתם מתעטפים בהם בכ"כ הרבה גאווה?!!?!

התמונות באמת קיצוניות. אף אחת מהן לא נולדה ככה. כל אחת מהן עשתה שימוש מוגזם בחומרים.

במקום זה, שימו תמונות, שמחמיאות ומהללות את הגוף הנשי והשרירי, כמו אותן מתחרות figure באולימפיה - כל אחת שם דוגמנית, יפיפיות!

מאחר והתחום בארץ כ"כ מדולל בבנות, לקחתי על עצמי, בתור נציגה רשמית של איגוד ה - i.f.b.b בארץ, לקדם את תחרויות הנשים.

השנה, באליפות ישראל באוגוסט, תיפתח קטגוריה נוספת - בודיפיטנס - שהיא קטגוריית ביניים בין הפיטנס למרת ישראל. הקטגוריה פונה לאותן נשים, שמצד אחד לא מעוניינות במראה שרירי ומגודל מדי, אך הן גם לא מתעמלות, כמו הבנות בפיטנס ולא רוצות לעשות רוטינה.

אני קוראת לכם, חבריי פורום יקרים, לעזור לי למצוא את אותן בנות, שירצו לעלות ולחוות את חווית התחרות.

למרות שלקחתי מקום שני, אני גאה ושמחה להיות חלק מהאיגוד ומקווה שהשנה עוד בנות יהנו מהחוויה.
תגידי.. עם כל ההתלהמות שלך,את שואלת את עצמך:"איך התחום בארץ מדולל כ"כ בבנות"?
אולי בגלל שרוב הבנות חושבות שזה מראה דוחה? אולי בגלל שהן רוצות להתחתן בסופו של דבר ולא להיראות כמו איזה מתאבקת במשקל כבד! וכן,אני מסכים שלראות אישה בחדר כושר שמרימה יותר ממך זה מראה מפתיע ואף מאיים. את פיתחת לעצמך סטיגמה משונה על הגברים ות'אמת גם על נשים...
מותק לפני שאת מתפרצת תפנימי- בנות לא רוצות ולא אמורות להיראות ככה - זה מגעיל!
EyeOfTheTiger מנותק   הגב עם ציטוט