אשכול: מלחמה !!!!!!
צפיה בהודעה בודדת
ישן 04-11-06, 12:39   #35
FFF
מושעה

ציטוט:
פורסם במקור על ידי OMRI-TURBO
נגד המצעד בכל מקום שיהיה,ובטח שבירושלים,ולא שאני דתי או מאמין,אני חילוני לגמרי ואפילו אתאיסט.
המצעד הזה מציג את כל מה שמקולקל,סוטה ומעוות בחברה המערבית שלנו היום, משום מה החברה הסופר ליברלית שאנחנו חיים בה מכתיבה לנו יום יום שצריך לקבל הכל,ואת כולם,אחרת אנחנו צרי עין,אין חשיבות לשום אידיאולוגיה או ערכים,להיות הומו זה באופנה היום,רק תראו איזה מסיבות נחשבות הכי פופלריות בתל אביב ואיזה מועדנים,זה כבר עבר כל גבול!
נימאס כבר מהשטיפת מוח הליברלית הזאת שאנחנו מקבלים יום יום,אפילו בלי להרגיש, תוכניות על הומואים בלי סוף,סדרות על הומואים,מעצבי אופנה ותוכניות שמכתיבות אופנה בעיקר לקהל הנשים דוחפים הומואים,סטייל מיקי בוגנים וכו`,אפילו המדינה שלנו שלחה שגריר(או זוג)הומואים מוצהרים לצרפת רק על מנת שישראל תיתפס כמדינה סובלנית ושוות זכויות באירופה,ואחרי זה מתפלאים מאיפה ההומואים קיבלו ביצים לקיים כזה מצעד בירושלים,חצי מהחברה החילונית הרי מעורבת בתעשיה שנקראת הומואים לסביות. וזה כולל את כל חברי הכנסת השמאלנים הקיצונים של מרץ וכל המצביעים של מרץ שאמרו שהם ישתתפו במצעד הזה `בשביל להראות שהמצעד בעצם מייצג את כ-ל החברה הישראלית ואת חופש הביטוי והדמוקרטיה`. אין לי הרבה הערכה לחרדים שלא מתגייסים אפילו לצבא,אבל אני כן מקווה שאיזה חבר כנסת של מרץ יקבל איזה מקל לראש באותה הזדמנות.
המצעד הזה בירושלים מבייש אותנו כלפי כל העולם כי כמו שאתם יודעים ירושלים היא עיר לא פחות חשובה או קדושה לכל העולם בין אם זה לנוצרים או למוסלמים.
אתם חושבים שבוותיקן היו מאשרים כזה מצעד????ממש לא.
המצעד הזה מראה כל מה שחולה בחברה שלנו,מצד אחת יצורים ערומים שמתמזמזים ברחוב ומתהלכים בתחתונים, מצד שני חרדים סטייל מאה שערים.
אגב הפעם הזאת אני בצד של החרדים, לפחות הם יעצרו את התופעה המבישה הזאת.
עוד משהו שנשמע לי מאוד מוזר,המשטרה שגם ככה דלת כוחות ותקציב צריכה להציב את רוב השוטרים שלה שם כאשר כל הארץ מופקרת,ניראה לי קצת לא נכון שבית המשפט אישר כזה אירוע שדורש 80% מכוחות המשטרה להיות שם,ועם כל זה אישרו את האירוע בכל זאת,הכל בשם הליברליזם החולה והקיצוני שהם דוגלים בו.
לפי דעתי בסוף המצעד יבוטל,המשטרה הולכת להמליץ על ביטול המצעד בתחילת שבוע הבא,כי כל אחריות של רצח או נפגעים הרי תמיד מוטלת על המשטרה(לפעמים לא בצדק). מה שבטוח זה שאם המצעד יתקיים הסוף שלו לא יהיה טוב.(להומואים-לסביות)
בחלק ממה שאתה רושם אתה מדבר על מטרוסקסואליזם, שזו תופעה נפוצה לכל דבר גם בארצנו הקטנטונת.
עוד אני אחדד בנושא ואגיד לך שמטרוסקסואל נצפה בחופי איטליה עם בת זוגתו בחוטיני .
FFF מנותק