אשכול: מלחמה !!!!!!
צפיה בהודעה בודדת
ישן 04-11-06, 12:39   #34
OMRI-TURBO
מנהל ראשי

אני לא שונא הומואים אני שונא את התופעה המוחצנת שנקראת יציאה מהארון,אני שונא את הליברלזים הקיצוני שמנסה לשטוף לאנשים את המוח `שזה מגניב להיות הומו` וזה מתבטא כמו שאמרתי בתחום האופנה,חיי הלילה התל אביבים,מצעדים מוחצנים שגוררים אליהם אלפי אנשים כמו מצעד הגאווה או מצעד האהבה כאשר ההבדל בין שני המצעדים האלה לא קיים,הייתי לפני 3 שנים אני חושב, במצעד האהבה בתל אביב,המראות שראיתי הן זהות למצעד הגאווה,רק שלתוך הזבל הזה שפכו גם ערסים,פריחות,שרלילות,נרקומנים `ושאר טובי העם`.
זה גם מתבטא בתוכניות טלוויזה שבאות לשטוף לך את המוח שזה טוב להיות הומו,הרי בכל תוכנית מערבית ליברלית מכניסים היום `הומואים` או שחקנים שמשחקים הומואים,בכל הסדרות והטלנובלות שצעירים רואים ואני לא מגזים,בתקשורת המערבית אתה מקבל שטיפה אין סופית של מסרים שאומרים לך שאתה חייב לקבל את כולם אחרת משהו דפוק אצלך.
מה עוד?
אהה נכון,מפלגות השמאל הקיצוני שתורמות לביזיון שמקלקל את המדינה,מר`ץ מפלגת האוייבים של מדינת ישראל עושה עבודה טובה בהגנה על האוייבים שלנו מבחוץ וגם תורמת לכל ההרס שמתרחש מבפנים ומנסה לכבות כל יצר של לאומיות(ראה את סינדרום ליברמן בממשלה והפאניקה של השמאל).
בקיצור,כמו שאתה שם לב יש לי בעיה לא קטנה עם הליברלזים הקיצוני והשטיפת מוח שאנחנו מקבלים יום יום.
לגבי הומו ספציפי? אני לא שונא שום הומו, לכל בן אדם יש זכות לעשות מה שבא לו בפרטיות שלו, מי אני שאגיד לבן אדם מה לעשות בביתו? אני נגד ההוצאה החוצה והקיצוניות שבזה.
ודרך אגב בקשר לחרדים אני יכול לפתוח פה לא קטן מזה,ואני חושב שלא צריך להיות חרדי בשביל להיות נגד המצעדים,ולא צריך להיות הומו בשביל להיות נגד החרדים.
אף אחד לא אומר שצריך לבחור.
כמו שאמרתי קודם השנאה שלי לחרדים גדולה,אני פשוט מתייחסים אליהם ככלי ספציפי שמטפל בבעיה אחרת שקיימת(המצעד)