צפיה בהודעה בודדת
ישן 24-06-07, 15:44   #59
NOS
חבר פעיל

הסמל האישי שלNOS

ציטוט:
פורסם במקור על ידי gal.T
א. כל פעם משהו אחר. מאימון גוף מלא, עד חלוקה לשלוש, אני מסתדר עם הכל. מעבר לזה זה נהיה מוגזם ומיותר בשבילי, אלא אם כן אנו מדברים על מטרת שיפור פרופורציות (שם אני עדיין שומר על ווליום של מקסימום 10 סטים, אבל זה תלוי בטווחי החזרות).
ההעדפה האישית שלי אמנם היא שלושה אימונים בשבוע, יום כן יום לא, אם זה אימון על כל הגוף או כשאני מכניס קצת יותר ווליום אז בחלוקה לשניים (A\A\A, או A\B\A). אימונים בבית על הקרוס טריינר, בין המשקולות. טווחי החזרות הן בעיקר 4-6, עם קצת עבודה מטבולית לקינוח. אני דוחף קצת פריודיזציה לפעמים, אבל לרוב הדברים גם ככה משתנים מאימון לאימון כי קשה לי להתמיד עם תכניות מקובעות. אז אני פשוט הולך לפי ההרגשה, על סמך היכרות עם הגוף, ונותן לגיוון לעשות את שלו, אך כמובן שלא יותר מדי כי צריך לשמור על מבנה מסויים ולתת לדברים זמן לעבוד.

ב. כשל לא קשור. זה יותר קשור בהרגשה כללית, לעשות את הדברים לפי הספר (מנוחות, ביצוע, הוספת משקלים) ולומר לעצמך בסוף האימון "התאמנתי". רוב האנשים פשוט מתאמנים חזק בהיבט אחד בלבד, אם זה כמות סטים, או כמו שאמרת בעבודה לכשלון, אבל שוכחים את שאר המשתנים. ובעוד שדברים מסויימים יאפשרו לנו לצאת מזה בזול, שזה כרגיל; חומרים\מתאמן חדש\גנטיקה, רוב האנשים צריכים לקחת את ההיבט הזה לתשומת ליבם כדי לראות התקדמות.
----------------------------------------------------------------------
תודה (: