צפיה בהודעה בודדת
ישן 16-07-08, 23:07   #48
הארדקור
חבר פעיל

הכי קל לקשקש מאחורי מקלדת כי אז כולם 87 קילו על 10 אחוז שומן הבעיה היא שאחר כך אותם אנשים לא ממש מראים את עצמם מעניין למה ובקשר לאמירה שכל אחד בחדר כושר שלי נראה ככה מדובר בקשקוש בתחת אני הייתי במספיק חדרי כושר כדי להגיד לך שאתה חי בסרטים אפילו מתחרה חלש כמו שגיא גרשגורן נראה הרבה הרבה הרבה יותר טוב מהאנשים הרגילים בחדרי הכושר אז שב בבית ואל תבלבל לנו בביצים.
לגבי הבחור שציטט שכביכול לא יהיה שימוש בחומרים עשה טובה ותנוח גם כן לא נולדנו אתמול היה ברור שאח של מישל וחבר של עמית לא יילך לתחרות עם תה ירוק והינה הוא מודה בזה בעצמו.
לעניין שוב יש מחיר לזריקת זין של כמעט שנה אין דרך לכפר על זה בכמה חודשים גם עים דוחפים ג'יאייץ טרן בולדנון פרופיונאט טי 3 ותמשיכו לבד.
למרות הכל ואחרי הכל הוא פחות טוב בהרבה משנה שעברה אבל הוא נראה סבבה לגמרי יחסית למה שעבר. מה אני הייתי רוצה לראות בימקום אבחנות מטומטמות של אני יותר גדול או אתה לא חטוב בדיון כזה שיבואו וישאלו דברים מעניינים כמו על פחמימות אתה כעת או מה תוכניות לאחרי התחרות או על איזה סולו הולך או כמה שוקל כרגע דברים מעניינים ולא חרטא שרק מוריד את הפורום לזנות ומוריד לאנשים מוטיבציה לשים ביכלל תמונות.
הארדקור מנותק   הגב עם ציטוט