צפיה בהודעה בודדת
ישן 23-04-08, 20:24   #1
The Sun
Banned

ברירת מחדל סיכום מפגש פורום

חברים וחברות ידידים וידידות הרגע חזרתי מהמפגש פורום ואני חייב לציין שכל מי שלא בא - הפסיד.
הגעתי ב16:50 לחנות וכבר ראיתי את עידן לוגאוט בחנות ולידו שני הרים בשם גבריאל וארבל, כשגבריאל אוחז כמו Pimp רציני בחברה שלו המקסימה וחברה שלה שלא נראית פחות טוב אני מוכרח לציין.
חיכינו עד 17:20 בחנות שכולם יגיעו ובזמן הזה ארבל לא התאפק והוריד את המכנסיים. כן. ( להראות רגליים אלא מה? )
קיבלנו טעימות של חלבון צ'מפיון בטעם בננה במיקסר שיצא ממש טעים, למרות שזה נראה כמו מיץ זרע ( גבריאל תנגב!!!!!!! )
בשעה 17:30 בערך יצאנו לחפש את ההמבורגריה האבודה בשם מרמורק. הליכה של 20 דקות ( ועשיתי אימון רגליים בבוקר ) עם כפכפים בחום התל-אביבי הכבד עושה אותך ממש רעב.
טוב התיישבנו במסעדה אחרי שהמלצר הבין עם מי יש לו עסק הוא פרס לנו מקום ל10 אנשים ( טוב, 14 אנשים כי בכל זאת גבריאל ארבל וטימה. )
כמובן שארבל הזמין 2 צ'יזבורגרים של 250ג', אני הלכתי על 250ג' עם פורטבלו ושאר החבר'ה זרמו גם על 250ג' מכל מיני סוגים. מוכרח לציין שארבל סיים הכל ועוד התפנה לסיים את ההמבורגר של דוד (כוסית!!! איך לא סיימת את ההמבורגר !??!!? ) בזמן שגבריאל טיפל בצ'יפס שנשאר על השולחן ובהמבורגר של חברה שלו.
בדרך חזרה צחקנו על מלא אנשים ובכללי כמות הצחוקים שרצה לא תבייש אף מופע סטנדאפ על רמה. לא מצאנו אימואים להרביץ להם לצערנו ( טוב לא ממש יצא לנו לחפש יותר מדי.. ) א-ב-ל עשינו כמה תמונות וכשדוד יחזור הוא יעלה אותן מהמצלמה!

מה היה בצ'יט?
המבורגרים של 250ג' - עם כל מיני תוספת כמו צ'יז\פטריות ושאר דברים טעימים * 12
2 סלסלות צ'יפס רגיל + סלסלת צ'יפס בטטה
2 דיאט קולה של ארבל ( כן, דיאט. )
2 קולה של עידן ועוד מישהו שם O_o
מלאאאאאאאא רטבים.

היה כיף רצח ומצחיק ברמות משוגעות באמת שהפסדתם שלא באתם. נפגש במפגש הבא ( מי יודע מתי זה יהיה, אבל יהיה . )

היו במפגש:
tomerA
Logout
Arbel
Elevation
Tima999
DAVID
Efi
חברה של גבריאל וחברה של חברה שלו - שתיהן נראות מעולה ד"א.
עבדכם הנאמן.

טימה שאתה כאן תשאיר מסנ
The Sun מנותק   הגב עם ציטוט