צפיה בהודעה בודדת
ישן 16-02-08, 13:08   #16
Kachok
חבר ותיק (מועמד לחבר VIP)

הסמל האישי שלKachok

כללי:: עד מתי?
עוסק ב:: טכנאי תקשורת
חדר כושר: קאנטרי באר שבע
שלח הודעה דרך MSN אל Kachok

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Yoggie
כל מי ששירת בצהל ללא עבירות משמעת ובעיות מיוחדות זכאי ככל הזכור לי למחיקת תיק פלילי. לאו דווקא בחוות השומר.

קצת מפריע לי חלק מהרעיון שמאחורי האשכול הזה שהיום כל מי שמצליח לצאת מהצבא תוך כדי הצגות והתחזות לחולה נפש נהפך לאיזה גיבור ונושא שיחה. אני אישית חושב שכל מי שלא עשה צבא צריך לקבל פחות זכויות במדינה הזו (לא כולל כאלו שיצאו על רפואי ומסיבות מוצדקות), ולתת לאנשים שכן שירתו או עשו שירות לאומי הטבות - עדיפות בקבלה לאונ', הנחות במיסים וכו'. ומי שיצא על סעיף נפשי - למה לאפשר לו לקבל רשיון נהיגה אם הוא פסיכי... זה לא רחוק מלתת למישהו נשק. למה לאפשר לו להתקבל למשרות ציבוריות וכו'?

מעניין אותי לשמוע מה אנשים בפורום, דווקא בגלל שרובכם לפני צבא... ?
אני ממש באותה דעה שלך ,נמאס כבר מהמניאקים העצלנים , ששמים זין על המדינה והאזרחים שלה , ובוחרים להשתמט משירות חובה. כשאתה נכנס לצבא אתה מגלה שאפילו הג'ובניקים שבג'ובניקים משחקים תפקיד כלשהו במערכת ותורמים את חלקם כדי שהמכונה הגדולה תמשיך לתפקד וכבר על זה כל הכבוד להם . ובעוד אנשים נותנים את 3 השנים הכי יפות בחיים שלהם למערכת , אחרים בוחרים להתחמק , ובמקרים רבים מאוד על סיבות דמיוניות, מהשירות הצבאי ובמקום זאת מצליחים לעבוד,לרכוש השכלה גבוהה ,לנהל חיי חברה וכו'....
ברור שמי שעשה שירות צבאי צריך לקבל יותר זכויות ואלה שלא הרבה פחות.....אחת מהבעיות אבל היא שלא תמיד אפשר לדעת אם הבן אדם יצא על סיבות מוצדקות או לא בגלל סודיות רפואית וכו'

עד מתי ספטמבר 07?:cry_1:

Kachok מנותק   הגב עם ציטוט