צפיה בהודעה בודדת
ישן 17-09-07, 01:37   #48
Elevation
IsraelBody VIP - חבר יהלום

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Moshe
IF לאחרונה דובר כאן בפורום , בקרוב כנראה גם מאמר בעברית על העניין.
צום של 16 שעות לערך ואכילה מטורפת בשאר הזמן או פשוט חילוק של ארוחה 1 או 2 או 3 כמה שתחפצו העיקר בקרה קלורית - חלבון - פחמימה - ושומן.
הינה ראיון קצר עם כתב בעיתון BB בשוודיה כמו כן גם בן אדם שעובד עם השיטה כבר יותר משנה .
http://www.fatlosstroubleshoot.com/if.html

תהנו
נתחיל בזה שתמונות כמו עדויות ממקור ראשון לא אומרות כלום.

זה כמו שה"סוס" במכון יאמר לך שהכי טוב לאכול הרבה לחם.

נמשיך לזה:

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Elevation
אני יודע שאמפירית אפשר שלא לאכול ארוחת בוקר ולא להיות קטבולי.

אבל מהניסיון הממש אישי שלי, שלא אומר כלום, אבל כנראה שזאת המכניקה של הגוף שלי, בכל פעם, אבל כל פעם, כללללל פעם, אני אומר את זה שוב כדי שזה יהיה ברור, שלא צרכתי פחמימות (שלא נדבר על לא לאכול ארוחת בוקר, שם זה היה אפילו גרוע יותר), היו לי כאבי שרירים ופרקים כל היום והייתי חלש, מנטלית ופיזית בהרבה, אבל הרבה מהרגיל.

אפילו בtkd/דיאטה קטוג'נית אני אוכל קצת פחמימות בבוקר.... זה מה שהגוף שלי מכתיב לי.

זה ממש לא היה פסיכוסומטי, אני מדבר עוד על התקופות שלא הבנתי בשיט בתזונה.... תמיד תמיד זה ככה. אפילו אם כל השבוע התזונה מתוקתקת ואכלתי ארוחת שחיתות לפני השינה, אם אני לא אוכל פחמימות/לא אוכל ארוחה עקרונית בבוקר, כל היום :):):):):):) לי.

ונוסיף שאחרי ארוחה גדולה, תמיד נהיים עייפים וחסרי אנרגיה, ולנסות ללמוד בלי שאכלת כלום מהבוקר כשהיו לא מעט מחקרים שהעידו על הישגים גבוהים בצורה משמועתית לטובת מי שכן אוכל ארוחת בוקר.... הייתי אומר שדיאטה הזאת היא דווקא זאת שגובה יותר קרבנות - "בשביל האימונים".

אולי אם אתה מתאמן בבוקר זה הגיוני.... למעשה זה סוג של מה שאני עושה כשיש לי אימוני בוקר בחיטוב, כשההבדל היחידי הוא ששאר היום אני צורך רק חלבון. אבל עד שעה ארבע נניח לא להכניס כלום לפה נשמע לי דבילי.

Aou! Aou! Aou! Spartan#1!
Elevation מנותק   הגב עם ציטוט