צפיה בהודעה בודדת
ישן 08-12-08, 07:54   #4
the animal
חבר ותיק (מועמד לחבר VIP)

חדר כושר: גו אקטיב ת"א

ציטוט:
פורסם במקור על ידי senate צפה בהודעה
אלו הדברים שאני קוראה פה לאחרונה וזה מה שהבנתי מהם

* אין משמעות להקפצת אינסולין אחרי אימון ולכן לא צריך לאכול פחמימה בעלת א'ג גבוהה אחרי אימון יש חשיבות, אבל לא רק פחמימה בעלת א"ג גבוה תגרום להפרשת אינסולין
* אין משמעות לזמני וכמויות אספקת החלבון בין אם זה לפני/אחרי אימון או שינה העיקר שמתקבלת כל הכמות ביממה חלבון מומלץ לצרוך לאחר אימון בגלל שבזמן זה סינטזת החלבון היא הגבוהה ביותר ויורדת לאורך 48 השעות הבאות
*מאחר ואין משמעות למהירות ספיגת חלבון אז אפשר לאכול שומנים גם אחרי אימון כן
* לא צריך לאכול כל 3-4 שעות אלא מה שנחשב זה כמה נכנס ביממה כן
* מהתוספים החוקיים רק קראטין הוכך כאכן עוזר לפיתוח שרירים בטח יש מלא דברים שאני לא מכיר אז אני אמנע מלתת תשובה מוחלטת בעניין

אז למעשה אין טעם להתשמש בשום תוסף תזונה מלבד קריאטין אם לא חסרים ערכי פחמימה/חלבון/שומן לגוף במטרה לפתח אותו.
ולא חייב לאכול אחרי האימון ובטח שלא צריך לאכול אבקת חלבון, אפשר אפילו שעה וחצי אחרי זה לאכול ארוחה רגילה עם חלבונים פחמימות ושומנים.

אז אם נגיד אני לוקח חצי קילו עוף ו 1 כיכר לחם מלא (זה למעשה כל הערכים שאי זקוק להם) ופשוט אוכל אותם במשך כל היום ללא זמנים אלא רק מתי שבא לי זה תקין לחלוטין ?

אם משהו לא נכון ממה שרשמתי תתקנו אותי כי זה מה שהבנתי מהזמן האחרון שאני קורא בפורום.
אחרי אימון כן הייתי ממליץ לאכול פחמימה וחלבון, אבל מסתבר (גם אני למדתי את זה אתמול...) שאפשר רק חלבון, למרות שעד עכשיו חשבתי הפוך.
בהנחה שאין לך אימון באותו יום זה נכון. אם יש לך אימון באותו יום, הייתי אוכל 3 פרוסות ו100 גרם עוף לאחר אימן ואת השאר אוכל מתי שבא לך.
the animal מנותק   הגב עם ציטוט