צפיה בהודעה בודדת
ישן 11-09-10, 09:29   #310
אוריין ברוך22
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי subzero1122 צפה בהודעה
שמע זה פשוט אבסורד שאתה לוקח את ynet וישראלבאדי בתור סימוכין לידע
אל תהיה טמבל, סימוכין מביאים מהספרות המקצועית חחחחחחח אתה פשוט לא אמיתי.
לך תגיש עבודת גמר או בכלל כל עבודה שהיא למוסד מקצועי, שגיל גרנות או מישהו אחר הוא המקור שלך, אתה תקבל נכשל עוד לפני שהבודק יקרא את זה. לגיל יש תעודות כלשהן והכשרה כלשהי, אני לא יודע בדיוק מה, אבל הוא בשום פנים ואופן לא סמכות שאתה יכול לקחת בתור סימוכין.

לגביי, אני משלב בין האימונים לכדורגל, אני אוהב את שניהם.
הייתי מתקדם יותר מהר בלי הכדורגל, גם מבחינת התאוששות מאימונים וגם הייתי חוסך פציעה של 5 חודשים שהחזירה אותי לנקודת 0.
אני עושה את זה כי אני אוהב, לא כי אני לא רוצה לגדול יותר או לשמור על משהו, על מה יש לי בדיוק לשמור? אני שוקל 81 קילו סך הכל.
מעבר לכדורגל, ב5 שנים האחרונות לא היתה פעם אחת שגגרתי את עצמי לרוץ באיזה שביל או משהו.

אוריין, הוא בן 14, מה אתה רוצה שהוא יעשה עכשיו בדיוק? סקוואט 300 קילו? וכמה אתה מצפה שהוא ישקול? 100?
וחלאס כבר לריב בפורום.

דרך אגב, תשאל את ארבל, יאיר או לא יודע מי מהבילדרים שאתה כן אוהב להקשיב להם, הדעות שלנו ושלהם לא שונות בהרבה, והן זהות לחלוטין לגבי מתאמנים בגילך ובוותק שלך, ככה שאין לך בכלל מה להתווכח כאן.
במקום לדחות דברים על הסף, תלמד קצת להקשיב וללמוד מאחרים, אתה סך הכל בן 14-15, זה שאתה נלהב ואוהב את האימונים זה סבבה, אתה אפילו לא במצב להבין כמה שאתה לא יודע בכלל עדיין.
וזה שאמר לי את זה עם ה110 דדלפט כמה הוא מצפה שאני יעשה בגיל 14?.. נו באמת..
לא ציפיתי מגל לכלום כל אחד יעשה כמה שהוא יכול ותאמין לי שאני יודע שיש לי עוד המון ללמוד לא אמרתי שאני יותר חכם פה ממישהו
ותאמין לי שאני לא מישהו שרק פיצולים יעבוד מי יודע אולי אעבוד תוכנית כוח יום אחד אני לא פוסל שום דבר
אבל הדרך שבה אתם אומרים לאנשים (לא כולם ולא תמיד אבל רוב הזמן) זה כבר מוריד תרמה של הפורום כל הקקקקק פפפפפ הזה זה לא מצחיק אפחד..
יאללה בואו נסגור תדיון והמריבות האלה כבר לאף אחד נראלי יש רצון לריב עכשיו תוכניות כוח הן דרך להתקדם אבל לא הדרך היחידה