צפיה בהודעה בודדת
ישן 29-08-07, 19:32   #32
Moshe
Banned

ציטוט:
פורסם במקור על ידי אור
יש לזה תשובה, לשאלה למה מפתחי גוף לא שואבים שומן ב5-6 אחוז, מאיפה הם בידיוק ישאבו?
אין כבר הרבה שומן במצב כזה, מה שיש לשאוב מפוזר בצורה די שווה בכל חלקי הגוף, איך בידיוק הם ישאבו? מהבטן? מהתחת? מהמותניים? מהרגליים? יחוררו את כל הגוף? אני לא חושב, מה גם שקצב ההחלמה הוא איטי וזה יפגע להם בהכנות לתחרות, מה גם תחשוב העור ממש "דבוק" לשריר באחוזים כאלו, אני מאמין שזה יפגע מאוד באסתטיקה, יכול לגרום נזקים( בצקות וכו' ), ותחפש בגוגל על אנשים עם אחוזי שומן נמוכים ששואבים שומן, אני חושב שיש לכך תופעות לוואי..
זה הקטע , גם דיברתי על זה עם גיל פעם ...
כשעדיף הרבה יותר לשאוב על אחוזים נמוכים כי הגישה לתאי השומן שם הרבה יותר טובה ונגישה..
אתה בעצם לא שואב כמעט שומן באחוזים הללו אלא שוב את התאים עצמם משמע יותר סיכויים שהם לא יחזרו כי אתה פוגע בהם יותר והורס אותם.
בצקות אני לא חושב כי אם הוא עושה חיטוב מסה חיטוב מסה כמה פעמים בשנה ועולה דרסטית מאוד במשקל ויורד ככה שהעור שלו אלסטי והגוף שלו רגיל לעלות נוזלים וזה לא שנוצר שם ווקום (כי שוב אנו שואבים על אחוז נמוך ככה שאין ממה מה שיהיה בין לבין).
הדבר היחיד שאני חושב עליו שיכול להיות נמק שומני שיכול להרוס למפתח גוף קריירה שלמה ולכן הסיכון לא נלקח , זהו הגורם היחידי שאני חושב עליו אבל אלו דברים ממש נדירים שאפשר לתקנם.
Moshe מנותק   הגב עם ציטוט