צפיה בהודעה בודדת
ישן 29-08-07, 20:44   #39
V.G
חבר פעיל

שלח הודעה דרך ICQ אל V.G

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Moshe
די לך תשתה אבקת חלבון ותחשב שזה סטרואיד...
יהיה בסדר אחשלו , מורות לביולוגיה 3 יח"ל , רחוק מאוד מפרופסור שעבר יותר מ10 שנות לימוד..
(הבאתי הוכחה כמה תגובות למעלה).
די להתנשא ולחשוב שאתה פרופסור... תאמין לי שד"ר לביולוגיה לא הייתה לוקחת אותי סתם למחקר שלה... טפו ועוד פתרתי את הבעיה הנחקרת ובגלל זה גם יצא בעוד כשנה מאמר מדעי... סיימנו את החלק של הניסוי... וב3 יח"ל זה ההתחלה... מה לעשות שצריך בגרות כרשת בטחון כי אם הייתי לומד רק בפתוחהה והייתי מקבל ציונים נכשלים הייתי נשאר בלי כלום בלי בגרות ובלי אפשרות להתחיל ללמוד לימודים אקדמיים... אז בגלל זה אני עושה את הבגרויות (בעיקר כי אמא לא רוצה לקחת את הסיכון הזה)
ואבקת חלבון אני כן לוקח ואני ממש יודע בדיוק מה יש שם... לא הייתי לוקח משהו שאני לא יודע מה הוא...
תאי שומן הם מתחלקים ואפשר להוכיח את זה בניסוי במעבדה... והגוף כן ישחזר אותם עם השנים... כמו שאומרים ששינים "בשריות" השינים הקבעות לא גדלות מחדש עובדה שבסופו של דבר הן כן מתחילות לצמוח בגיל מאוחר... כך גם זה...נכון שהסרה של תאים מונע את האגירה שם של שומן למשך תקופה ארוכה כי אין שם תאי שומן לצבור את השומן... אך עם הזמן התאים יתחלקו במקום וישחזרו את עצמם.... תאי שומן הם לא כמו תאי עצב מסוג מסויים שלא משחזרים את עצמם כלל ולכן פגיעה מוחית עשויה להיות בלתי הפיכה...
בקיצור... יש לך מה ללמוד כמו שלי יש עוד מה ללמוד... פשוט אל תקבע דיעות על אנשים בלי לדעת על מה הם מדברים... חלוקה בתאי שומן אכן אפשרית...

מאסההה!!!

קלטו כבר יש אנשים שמנים ויש כאלה שהם פשוט במאסה!!
יש חטובים ויש שחיפים!!!
אז לכל השחיפים בעולם חלאס לחוש משהו! כי אתם לא!!
V.G מנותק   הגב עם ציטוט