צפיה בהודעה בודדת
ישן 11-10-16, 07:51   #2011
Idan Golani
חבר פעיל

הסמל האישי שלIdan Golani

סמולוב סקוואט וסמולוב ג'וניור לבנצ' פרס

Intense Cycle שבוע שני אימון שלישי

סקוואט: 60, 100, 120ק"ג ל3, 140ק"ג ל3, 160ק"ג ל3, 180ק"ג 5*5!!!!!! :O :O :O
סמולוב ג'וניור לבנצ' פרס סייקל חמישי שבוע ראשון אימון שני: 72.5, 112.5ק"ג 5*7!!!!!! :O :O :O

היום לא הייתי אמור להתאמן אבל מכיוון שבגלל החג היה יוצר מצב ש3 ימים לא הייתי מתאמן אמרתי אני מוכרח ללכת היום. לאחר האימון של אתמול קמתי היום ב5 לפנות בוקר (למשמרת בוקר אני קם אפילו בד"כ יותר מוקדם) הגעתי למכון בסביבות 06:20....הגעתי היום לPR הכי משמעותי שיצא לי לבצע מאז הסקוואט של ה200 חח....נפח של 5*5 עם 180 (למרות שגם אתמול עשיתי זאת) אך היום זה יותר משמעותי כי לא שכחתי אף סט ולא התבלבלתי בספירה של החזרות אז זה היה נקי 5 סטים של 5 עם 180....מיותר לציין שזה היה גיהנום עלי אדמות במשך שעה שלמה! הנפח עצמי לקח לי בערך שעה אפילו טיפה יותר עם כל שאר הסטים של החימום לפני, עוד הרגליים שלי היו תפוסות כבר מאתמול כשקמתי היום בבוקר, וגם הפציעה שהייתה לי בארבע-ראשי אתמול באימון היא חזרה והיום דווקא עם האימון ועם החימום לפני היא הרגישה לי טיפה יותר טוב אבל עדיין היא נמצאת וחזרה לי באימון של אתמול (אחרי שכמה אימונים כבר כמעט ולא הרגשתי אותה) בבוקר שקמתי זה עדיין כאב וגם באימון של היום אבל כפי שאמרתי עם החימום והכל מרוב הסבל שחשתי בנפח זה פשוט כמעט גרם לי אולי לשכוח מהכאבים של הפציעה או שכמעט היא לא הייתה מורגשת ממש....מה שכן היה מורגש זה שעה שלמה של סבל, תשישות, וכן אני מודה....שהגיהנום הזה הסתיים כבר....היו לי הרבה אימונים מתישים וכואבים.....אבל זה......זה שובר את כל השיאים! פשוטו כמשמעו חח גם שיא בנפח וגם שיא באימון הכי מתיש (סמולוב גאה בי) אני כל כך שמח מההתקדמות הזאת ומקווה שזה יבוא לידי ביטוי בתחרות....וזה יבוא!
בנצ' פרס הלך בסדר גמור בלי בעיות בכלל.
בהחלט ניתן לומר שבסה"כ סרגיי סמולוב ז"ל מסתכל עליי וגאה בי באימון הכי קטלני ביותר שהיה לי עד היום!
Idan Golani מנותק   הגב עם ציטוט