צפיה בהודעה בודדת
ישן 05-07-12, 01:01   #12
matany001
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי entranz צפה בהודעה
אוקיי אז ככה, קודם כל יום שני בחיטוב מה שאתה מרגיש זה לא נראה לי בגלל החיטוב אולי זה בגלל שינה לא טובה או כל דבר אחר.
זה לא הגיוני תוך יומיים להתחיל להרגיש את האפקט של הירידה בכח ברמה שאתה תיארת...
מה שכן גם יכול להיות שבאמת אתה קיצצת בהגזמה את התפריט שלך שזה לא טוב, צריך בהדרגה להוריד.
בכל מקרה, לפי מה שכתבת, בעניין הריצות הייתי ממליץ לך לעבור להליכות מהירות זה שומר יותר על מסת שריר או אם כבר ריצות הייתי הולך על אינטרוואלים שהם יותר אפקטיביים בשביל לשמור על מסת שריר ולשרוף שומן.
וגם זה שאתה מתאמן כל יום זה קצת מוגזם לדעתי... אני בטוח שגם אני הייתי מרגיש ככה חלש אם הייתי מתאמן ככה כל יום... גם כשהייתי עובד כל שריר ביום אחר לא הגעתי למצב כזה בחיים, אתה יכול בקלות לגרום לגוף שלך להיות במצב של אימון יתר מה שמוביל לעייפות וגרוע מזה, לפציעות. אז תזהר עם זה.
אני במקומך אפילו אם אתה על תוכנית abcd או abcde אפילו או לא משנה איזה תוכנית, לדעתי אל תעבור את ה5 אימונים בשבוע.... הגוף צריך מנוחה מדי פעם, אפילו שאתה עובד על דברים אחרים לגמרי....
ולגבי הכח, רק קפאין.
קריאטין לא כדאי זה מפוצץ נוזלים ואתה כרגע רוצה להתחטב אז לא הייתי ממליץ... ולדעתי רק בגלל שקיץ תעשה את החיטוב הזה אבל שתגיע לאחוז נמוך תתחיל עליית מסה נקייה... תן פוש עכשיו ולדעתי כבר בספטמבר תתחיל עליית מסה נקיה ואיכותית של 5-6 חודשים.
אוקי נאמץ את מה שאמרת תודה.
matany001 מנותק   הגב עם ציטוט